Sahibinden param güvende saçmalığı

Resul1780

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bu sahibinden de param güvende yönteminin değişmesini düşünüyorum. Ben 50 liralık bir ürün aldım 20 TL de komisyon ödedim toplam 70 TL ödemiş oldum. Üründe sıkıntı çıktı iade edeyim dedim 70 liramı vermiyor 50 veriyor. Bence alışveriş tamamlanmadan komisyonu almaması lazım. Siz ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar bu sahibinden de param güvende yönteminin değişmesini düşünüyorum. Ben 50 liralık bir ürün aldım 20 TL de komisyon ödedim toplam 70 TL ödemiş oldum. Üründe sıkıntı çıktı iade edeyim dedim 70 liramı vermiyor 50 veriyor. Bence alışveriş tamamlanmadan komisyonu almaması lazım. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bunu Şikayetvar'a yazarsanız daha iyi olabilir.

Galiba olayı anladım gibi Yurtiçi Kargo'dan ücretsiz gönderim yapabiliyoruz 20 TL onun için galiba ama daha pahalı ürünlerde komisyon artıyor acaba o zamanda komisyonu vermemezlik yapıyor mu acaba?

Hocam benim anlamadığım. Şimdi atıyorum telefon sattık. Kargo alıcıya ulaştı telefona bakarken elinden kaydı düştü. Sonra geri size kargoladı kırık diye. Suç kargo şirketine mi kalacak mesela kime kalacak.

Geri
Yukarı