Sahibinden'de Dolandırıcı Yakaladım

Pantheon

Megapat
Makaleler
159
Yer
Bursa-İnegöl
Daha fazla  
Meslek
Pc Doktoru
Profil Kapağı
1524814261
Sahibinden'de dolaşırken GTX 1080 1640TL GET'li bir ilan gördüm. Aman dikkat GET üzerinden almayın iptal ediyor satışı, parayı 3 4 gün sonra anca alırsınız. Mesaj yazdım bu insan müsvettesine neden ucuz diye, kampanya varmışmış...
Telefondayım şu an resim atamadım. Adamın adı Ahmet IŞIK.

Gigabyte GTX 1080 Windforce 8GB (Açıklama Okuyunuz) Favorilerime - Gigabyte Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 638883343

Yarın resim eklerim. Herif yüzsüz kurum sahibiyim diyor şikayet edeceğimi söylediğimde.

Screenshot_2018-12-23-22-55-48.png

Son düzenleyen: Moderatör:
E GeT ilansa neden havale ve EFT ile ödeme istiyormuş bu arkadaş :) Saf mıyım ben niye yollayayım :) Ayrıca hocam sizin galiba Gigabyte sevdanız var ve böyle bir olay Gigabyte üzerinden olunca ekstra bir kızmış gibisiniz :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Adamın tavırlarına kızdım. Çok relax bir şekilde paranın yarısını gönderin diyor. Kansız bir de 10 yıllık mağaza yahu.
Ne kârı olacak ki bu işlemden hocam ?
GET ile satmıyormuş, banka hesabına havale istedi. Zaten GET ile alan 2 kişi olmuş iptal etmiş bu herif. Elinde olduğundan bile şüpheliyim.

Adamın tavırlarına kızdım. Çok relax bir şekilde paranın yarısını gönderin diyor. Kansız bir de 10 yıllık mağaza yahu.
Sahibinden.com'a şikayet yazsaydın. Hatta konuşma ekran görüntülerini de ekleyerek daha açıklayıcı olurdu bence. Hatta buraya bile koy bence konuşmaları. En azından Google'da aratan olursa önüne çıksın insanların canı yanmasın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı