Sahibinden'de Dolandırıcı Yakaladım

63.jpg

Yukarıda düzenle seçeneği yoktu, buraya ekledim.

Garip cidden, 10 yıllık üye birde. Bunca zaman yaptığı yatırımlara da yazık, sattığı ürünlerle elde ettiği olumlu referanslara da... Diğer satış sitelerinde bulunan hesapları da oldukça fazla satış sayısı ve olumlu referansa sahip. Ancak Şikayetvar.com sitesindeki şikayetler de oldukça kuşkulandırıcı.

Ankara'da ikamet eden birisi kapısını çalabilir aslında, kurumsal olarak fiziksel mağazasının dahi bulunduğunu görüyorum internet üzerinden Alfamaks Bilgisayar diye arattığımda.

Firma: Alfa Bilgisayar
Açık adres: Meşrutiyet Mahallesi, Karanfil Sk. No:24, 06420 Çankaya/Ankara
Tel no: (0312) 311 93 39

Bu sahibinden alışveriş yapılacaksa ya GeT ile yapılacak ya da elden. Başka türlü öpülme ihtimali çok fazla.

Sahibinden aranıp istediğiniz sayıda şikayet edin. Hiçbir sonuç alınmıyor. Adamlar piyasada 10-12 bin TL lik malzemeleri 2-3 bine koyuyor. Sahibinden de bunlara onay verip yayınlıyor. Üstelik bu adamlar bu yazılan çok cuzi miktarlara yarı yarıya pazarlık bile yapıyor. En az 10 kere aradım aynı kullanıcı için 2 ay sonra anca üyeliğini iptal ettiler. Ama ne fark eder adamın en az 9 10 tane daha üyeliği var biri Kayseri biri Ordu İstanbul her ilden ilanı var farklı kullanıcı ile.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı