Sahibinden'deki müşteri dolandırıcı mı?

Abicim derken? Kanıtla, anlat hadi bekliyorum?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kanıtlanmışı var izle, çok istiyorsan araştır ya da kendin tecrübe edin. Sen de bu işi yapanlardan mısın? :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kanıtlanmışı var izle, çok istiyorsan araştır ya da kendin tecrübe edin. Sen de bu işi yapanlardan mısın? :D

Mesut çevik'in anlattıkları beni ilgilendirmiyor her gün 500 mesaj alıyorum diyen sensin.
Bende devamlı satış yapıyorum ve bu şekilde olabiliyor.
Ancak sizin gibi tecrübeli arkadaşlar her şeyi bildiklerini zannettikleri için yalnızca konuşuyorlar.
Haddini aşma sözünün arkasında ol göster?

Param güvende ile satmıyorum. Param güvende kapalı. Ne diyorsunuz sizce denemeli miyim?
Hayır. Size bu paragrafı yazan bir ''alıcı'' bana hiç gerçek bir alıcıyımış gibi gelmiyor.

İşin bir de bu tarafı var. Yani siz, karşınızda iletişim kurduğunuz kişinin az ya da çok size nasıl bir his verdiğini fark edersiniz.

''Bu adam harbi alıcı gibi duruyor.''

ya da

''Tamam ya, bu adamla biraz pazarlık sonrası satış yaparız.''

ve yahut

''Bu adam başka şehirde tanıdığım var mı diye soruyor, ürünü göndermemi, eline ulaştıktan sonra ödemeyi yapacağını söylüyor, böyle iş mi olur?''

gibi kendi yorumlarınız olmalı. Eğer daha önce hiç internet üzerinde satış yapmadıysanız ve kendinize online satış konusunda yeterince güvenmiyorsanız bence bu şekilde satış yapmamalısınız. Ya da size yakın birinden yardım isteyin.

Mesut çevik'in anlattıkları beni ilgilendirmiyor her gün 500 mesaj alıyorum diyen sensin.
Ancak sizin gibi tecrübeli arkadaşlar her şeyi bildiklerini zannettikleri için yalnızca konuşuyorlar.
Abicim sana bir şey kanıtlamak zorunda olduğumu düşünmüyorum. İyiliğini de düşünmüyorum, istediğin kadar dolandırılabilirsin ya da bu işi yapanlardan birisin. Neden bu kadar savundun? Gocunuyorsun gibime geldi. He bir de mesajları atarken Türkçe kurallarına dikkat edin sahibinden sitesinde daha inandırıcı olur.

Hocam yani konu niye bu kadar uzatılıyor anlamadım ben de. Adam satıcının İstanbul'da yaşamadığını görmüş ve burada tanıdığınız varsa ona yollayın ben de buluşup göreyim alayım diyor bu kadar basit.

@Salih7158 Salih Bey yani varsa güvendiğiniz tanıdığınız arkadaşlarınız size destek verecek, alıcıyla kalabalık ve güvenli bir yerde buluşurlar 15-20 dk cihazı inceler alacaksa parayı EFT ile size gönderir arkadaşlarınız da cihazı adama verir bu kadar basit. Böyle bir arkadaşınız yada arkadaşlarınız yoksa da adama yazın kusura bakmayın yok deyin geçin.

Hocam yani konu niye bu kadar uzatılıyor anlamadım ben de. Adam satıcının İstanbul'da yaşamadığını görmüş ve burada tanıdığınız varsa ona yollayın ben de buluşup göreyim alayım diyor bu kadar basit.

@Salih7158 Salih Bey yani varsa güvendiğiniz tanıdığınız arkadaşlarınız size destek verecek, alıcıyla kalabalık ve güvenli bir yerde buluşurlar 15-20 dk cihazı inceler alacaksa parayı EFT ile size gönderir arkadaşlarınız da cihazı adama verir bu kadar basit. Böyle bir arkadaşınız yada arkadaşlarınız yoksa da adama yazın kusura bakmayın yok deyin geçin.
Sebebi belli önüne taş konulmasını istemiyordur.

Abicim sana bir şey kanıtlamak zorunda olduğumu düşünmüyorum. İyiliğini de düşünmüyorum, istediğin kadar dolandırılabilirsin ya da bu işi yapanlardan birisin. Neden bu kadar savundun? Gocunuyorsun gibime geldi. He bir de mesajları atarken Türkçe kurallarına dikkat edin sahibinden sitesinde daha inandırıcı olur.
500 mesaja ne oldu?

@Salih7158 Salih Bey yani varsa güvendiğiniz tanıdığınız arkadaşlarınız size destek verecek, alıcıyla kalabalık ve güvenli bir yerde buluşurlar 15-20 dk cihazı inceler alacaksa parayı EFT ile size gönderir arkadaşlarınız da cihazı adama verir bu kadar basit. Böyle bir arkadaşınız ya da arkadaşlarınız yoksa da adama yazın kusura bakmayın yok deyin geçin.

Arkadaşa 500 mesaj geldiği için kendisini haklı görüyor ancak o 500 mesajdan bir tane bile sunamadığı gibi karşısında durumun böyle olmadığını söyleyen kişiyi de dolandırıcı diye nitelendiriyor anlaşılan tecrübesiz birisi atıp tutuyor işte.

Geri
Yukarı