Sahibinden'deki satıcı güvenilir mi?

O kadar çok "içi açılmamıştır valla açılmamıştır bak" demiş ki, ikna olamadım. Asla Param Güvende olmadan bir şey almayın sarı siteden. Birde satıcının ismi ve ilanları güven vermiyor, sanki kendi kartını satıyor gibi konuşmuş ama bir çok kart satıyor.

Bu tip, isminin sonunda "bilişim" yazan çok hesap var. Ne hikmetse hepside yakın zamanda açılmış ve hiç kargolu ürün satmamış oluyor. Genelde ürünün kendi fotoğraflarıda olmuyor.

Kaç satış yaptığına, satışlarının yorumlarına bak alırken. Ekran kartıysa denemeden alma. Bence bu tablo sorunun yanıtını veriyor. Alma ya da ben mi, yanlış yere bakıyorum, değerlendirmesi var mı?

Ekran görüntüsü_20221124_013247.png

Son düzenleme:
Kaç satış yaptığına, satışlarının yorumlarına bak alırken. Ekran kartıysa denemeden alma. Bence bu tablo sorunun yanıtını veriyor. Alma ya da ben mi, yanlış yere bakıyorum, değerlendirmesi var mı?

Eki Görüntüle 1582645
Katılıyorum.

Bu paralar az buz değil, 1000 liralık ürün bile olsa profiline ve Google'daki sonuçlarına bakmak lazım. İlanda o kadar çok açılmamıştır vs yazmış ki şahsen ben kıllandım. 3-5 lira fazla olsun sıfır olsun, bilindik satıcı olsun.

Ayrıca ilanların hepsinin konumları farklı.

1669243402847.png

Geri
Yukarı