Sahibinden'den başkasının hesabıyla para çekilir mi?

oguzkaan1345

Decapat
Daha fazla  
Sahibinden sitesinden ürün satışı yapacağım ama hesabımın ismi ile IBAN'ımın ismi farklı. Bu isimler farklı olduğu için mesela IBAN numarasının sahibinin ismi a***** ö**** benim hesabımın ismi oğuz Kaan. Ben bu parayı nasıl çekeceğim?

Olmuyor kişisel bilgilerden ismimi değiştirdim ama hala kendi ismim yazıyor merkez adresimden değiştirmem gerekiyor ama oradanda sadece T.C. değiştirebiliyorum isim soy isim T.C. değişsemde değişmiyor.
İsminizi değiştirseniz de orada kendi isminiz çıkıyorsa bende de oldu problem olmuyor. İllaha ki parayı gönderiyor o IBAN'a.

İsminizi değiştirseniz de orada kendi isminiz çıkıyorsa bende de oldu problem olmuyor. İllaki ki parayı gönderiyor o IBAN'a.

Hocam isim farklı olursa nasıl gönderecek bakım mesela üstte oğuz Kaan özel yazıyor ama IBAN sahibinin ismi farklı ben kişisel bilgilerden aynı yaptım ama merkez adresimden değiştirmem gerekiyor hala ismin oğuz Kaan özel o para havuzda kalırsa ne olacak.

Hocam isim farklı olursa nasıl gönderecek bakım mesela üstte oğuz Kaan özel yazıyor ama IBAN sahibinin ismi farklı ben kişisel bilgilerden aynı yaptım ama merkez adresimden değiştirmem gerekiyor hala ismin oğuz Kaan özel o para havuzda kalırsa ne olacak.
Ben de aynı durumdan muzdarip oldum. Sahibindende isim soy isim değiştirince de düzelmiyordu o kısım ismim yazmaya devam ediyordu. Ama sitedeki isminin IBAN ismiyle aynı olması yetiyor problem çıkarmıyorlar o bölüm değişmese de. IBAN'a parayı yolluyorlar satıştan sonra. Kendim deneyimledim. İstersen ara konuş müşteri hizmetleriyle. Aynısını öneriyorlar.

Ben de aynı durumdan muzdarip oldum. Sahibindende isim soy isim değiştirince de düzelmiyordu o kısım ismim yazmaya devam ediyordu. Ama sitedeki isminin IBAN ismiyle aynı olması yetiyor problem çıkarmıyorlar o bölüm değişmese de. IBAN'a parayı yolluyorlar satıştan sonra. Kendim deneyimledim. İstersen ara konuş müşteri hizmetleriyle. Aynısını öneriyorlar.

Yani kişisel bilgilerde IBAN sahibinin isminin yazması yetiyor mu? İsmim benim ismim kalsa bile

Geri
Yukarı