Şahıs İşletmesi ile .com.tr Alan Adı Alma

ibonline

Hectopat
Şahıs şirketim var ve .com.tr alan adı açmak istiyorum fakat;

- Marka tescilim yok.
- Ticaret sicil odasına kaydım yok.

Vergi numaram, imza sirküleri ve diğer evraklar var, yukarıda bulunan işlemler olmadan .com.tr alan adı açabilir miyim? Alan adı ise kendi adım değil, şirketin adı olacak.

Şahıs şirketim var ve .com.tr alan adı açmak istiyorum fakat;

- Marka tescilim yok.
- Ticaret sicil odasına kaydım yok.

Vergi numaram, imza sirküleri ve diğer evraklar var, yukarıda bulunan işlemler olmadan .com.tr alan adı açabilir miyim? Alan adı ise kendi adım değil, şirketin adı olacak.

Almak istediğin alan adı isminin tamamı ya da bir kısmı, vergi levhasında geçiyorsa alabilirsiniz. Bu sayede, marka tescil ücreti ödemeye gerek kalmadan sadece alan adı ücretini ödeyip alabilirsiniz.

Almak istediğin alan adı isminin tamamı ya da bir kısmı, vergi levhasında geçiyorsa alabilirsiniz. Bu sayede, marka tescil ücreti ödemeye gerek kalmadan sadece alan adı ücretini ödeyip alabilirsiniz.

Yanıtın için teşekkür ederim, herhangi bir belgeye de ihtiyaç yok değil mi? Faaliyet belgesi, sicil gazetesi, cart curt vs.

İyi günler, marka tescil başvurusu lazımmış... Onun da fiyatı 450-500 tl arasındaymış, sadece başvuru.
Ben 2 yıl önce aldım ve alırken şirket v.s iseniz vergi levhanız yeterli dediler. Şirket olmadığım için marka başvurusu yaptım.

Neyse o zaman kendin online başvuru yaparsan 250 tl civarı.
Türk Patent ve Marka Kurumu fiyatlar burada.

Geri
Yukarı