Sahte BlueStacks sitesinden Trojan Script! uyarısı

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anlık gözükmüyor hocam sizce bir süre bu şekilde kullanayim mi yoksa işimi garantiye alıp format mı atayım

Boşuna uğraşmayın. Kaspersky kalsın bir daha sorun oluşmaz. 1 2 sene sonra falan format atarsınız. Temiz çekersiniz. Hocam bir de imkan varsa formatı siz atın. KMSpico kurarlarsa bir de onunla uğraşırsınız.

KMSpico nedir acaba?

Windows'u crackli etkinleştirme önceden sıkıntı yoktu ama kapatıldı ve yeni KMSpico'larda virüs ve trojan dolu birnevi yasal olmadan Windows etkinleştirmek korsan oyun indirmek gibi düşün.

Windows'u crackli etkinleştirme önceden sıkıntı yoktu ama kapatıldı ve yeni KMSpico'larda virüs ve trojan dolu birnevi yasal olmadan Windows etkinleştirmek korsan oyun indirmek gibi düşün.

Sağdaki Windows'u etkinleştir yazısı çıkmıyor mesela.

Sağdaki Windows'u etkinleştir yazısı çıkmıyor mesela.
hocam benim windowsun lisansı orijinal zaten crackli falan değil siz windows yerine crackli windows geçmiş olabilir mi diyorsunuz yani

Hocam benim Windows'un lisansı orijinal zaten crackli falan değil siz Windows yerine crackli Windows geçmiş olabilir mi diyorsunuz yani

Hayır onu demiyorum format atarsanız bilgisayarcılara kurdurmayın cahillikle onu kurabiliyorlar zaten eğer sizinki KMSpico olsaydı Kaspersky hemen uyarmıştı.

Arkadaşlar şu an korkudan tedirginlikten doğru dürüst yazamıyorum bile BlueStacks adlı telefon emülatörü uygulamasını indirirken hep hata alıyordum sildim tekrar indireceğim dedim BlueStacks sitesinin tıpatıp aynısı olan bir siteye tıkladım yani.

Kod:
https://blue-stacks.us/?gclid=Cj0KCQiAt66eBhCnARIsAKf3ZNEzgTAftteu3Pm7mWgz7Ln23CWXa1VJh5bwVP3G1-Gi0TfsfUmtgBAaAsCjEALw_wcB

Şu linke indirdiğim anda alttan Windows trojan script! Tarzı bir uyarı verdi anında. Ben karantinaya alınan virüsü sildim ve bilgisayarı kapatmadım çünkü trojanın kendini gizleme riski vardı tekrar tarama yapınca bir şey olmadı. YouTube'da trojan olup olmadığını anlamak için olan tüm CMD komutlarını denedim şüphelenilen şey çıkmadı Malwarebytes ile tarama yaptım bir şey çıkmadı önerilen trojan removeri indirdim yine bir şey çıkmadı. En son Win Defender'dan tam kapsamlı tarama yaptım yine bir şey çıkmadı hala bilgisayarı kapatmadım aşırı korkuyorum çözüm veya herhangi bir şey önerebilir misiniz?

Bi beni taratmamışsınız. Şaka bir yana gerçekten korkuyorsanız USB format atıp geçin. Önemli verilerinizi de Google Drive'a atın.

Hayır onu demiyorum format atarsanız. bilgisayarcılara kurdurmayın cahillikle onu kurabiliyorlar zaten eğer sizinki KMSpico olsaydı Kaspersky hemen uyarmıştı.
hocam acaba benim indirdiğim aynı virüsü bi sanal bilgisayara indirsemmi windows defenderi kapatıp sadece kaspersky'yi kullansam

Geri
Yukarı