Sahte BlueStacks sitesinden Trojan Script! uyarısı

Hocam bilgisayar zaten yepyeni hiçbir önemli dosyam yok oyun Save'leri dışında onlarda Steam Cloud da depolanıyor herhalde

Evet istiyorsanız format atın hocam. Ama attıktan sonra ne olur Kaspersky Security Cloud Free kurun korusun. Ben Free kullandığım halde internet Security paralı halini almayı düşünüyorum. Siz bari Free bile olsa kullanın Defender koruyor mu oturuyor mu belli değil.

Evet istiyorsanız format atın hocam. Ama attıktan sonra ne olur Kaspersky Security Cloud Free kurun korusun. Ben Free kullandığım halde internet Security paralı halini almayı düşünüyorum. Siz bari Free bile olsa kullanın Defender koruyor mu oturuyor mu belli değil.

Ben free kullanıyorum ve gayet memnunum. Herhangibir performans düşüşü söz konusu değil ve gayet iyi koruyor.

hocam benim babamda 5 bilgisayarlık total securitiy versiyonu var onu kuracaktım ama şimdilik gerek yok dedim ama şu an halen sadece formattan sonra da kendini bi şekilde gizlerse diye korkuyorum biraz

hocam benim babamda 5 bilgisayarlık total securitiy versiyonu var onu kuracaktım ama şimdilik gerek yok dedim ama şu an halen sadece formattan sonra da kendini bi şekilde gizlerse diye korkuyorum biraz

Format herşeyi ama kelimenin tam anlamı ile herşeyi sıfırlar. Anakart virüsü değilse ki sanmıyorum öyle birşey olacağını %99 ihtimal ile kurtulursunuz.

Hocam benim babamda 5 bilgisayarlık Total securitiy versiyonu var onu kuracaktım ama şimdilik gerek yok dedim ama şu an halen sadece formattan sonra da kendini bir şekilde gizlerse diye korkuyorum biraz

Hocam virüs yok sıkıntı şu Windows'a hasar vermiş biraz sıfırdan kurunca geçer de uğraşmanızı istemiyorum ben

Hocam virüs yok sıkıntı şu Windows'a hasar vermiş biraz sıfırdan kurunca geçer de uğraşmanızı istemiyorum ben
o zaman şöyle yapayım ben bi süre kullanayım eğer tekrar şüpheli bişey ile karşılaşırsam içine windows kurulu flash'ımu hazırda tutar anında formatlarım

o zaman şöyle yapayım ben bi süre kullanayım eğer tekrar şüpheli bişey ile karşılaşırsam içine windows kurulu flash'ımu hazırda tutar anında formatlarım
Aynen öyle hocam en uygunu bu. İyi günler o zaman hocam.

Geri
Yukarı