Sahte güneş gözlüğü önerisi

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Yer
Didim
Merhaba. Kendim için sahte güneş gözlüğü arıyorum amacım ise sadece imaj amaçlı yani görüntü amaçlı. Gerçek güneş gözlüğü ile ekrana bakınca gözlerim yoruluyor ve karanlık görüyorum hafif. O yüzden sadece dışarıda güneş gözlüğü gibi görünecek fakat içten hiçbir şekilde ışık azalması olmayacak. Öyle bir gözlük var mı? Video çekimlerinde kullanacağım.

Gözlüklü Oyuncu diye YouTube kanalı açtım. Video çekimlerinde veya Canlı yayın yaparken güneş gözlüğüyle oyunu rahat oynayamıyorum.

Son düzenleme:
Böyle anlattığın bir ürün var mı bilmiyorum. Çevrendeki gözlükçülere sorabilirsin. Onlar daha iyi aydınlatır seni. Güneş gözlüğünün amacı belli. Sen amacı dışında karizma olarak kullanmaya çalışıyorsun. Ne gerek var? :D

Böyle anlattığın bir ürün var mı bilmiyorum. Çevrendeki gözlükçülere sorabilirsin. Onlar daha iyi aydınlatır seni. Güneş gözlüğünün amacı belli. Sen amacı dışında karizma olarak kullanmaya çalışıyorsun. Ne gerek var? :D
Özgün bir içerik için. Çünkü özgün içerik fikri kalmadı gibi bir şey, ben de böyle bir fikir buldum video ve oyun yayınları için. Amacım insanlara hava atmak değil ancak bir farklılık olsun istedim ve bu farklılığıda bu şekilde yapmak istedim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı