Sahte iPhone X "Maalesef sistem arayüzü durdu" hatası

RyugaEmperor

Centipat
Daha fazla  
Kendi telefonum serviste ve bu telefonu sıfırladığımda böyle bir hata almaya başladım. Telefonun gerçek kimliğini nasıl öğrenebilirim? Buna uygun ROM yükleyeceğim o yüzden.

hahahahah ama idarelik onaramazsam telefonsuzum

Son düzenleme:
Yok hocam Çin marketi var uygun rom buldum ama sp flash tool algılamıyor mediatek driver indirdim imza kilidini açtım telefonu bağlayınca aygıt algılanmadı diyor bilgisayar sadece şarj ediyor apple logosu geliyor şarj oluyor tabi takmadan önce downloada tıklıyorum görmüyor.

Birde çakma app store var

@Ekmek Reis yardımcı olursanız sevinirim.

Hard reset attım.

Olmadı.

Yok hocam Çin marketi var uygun ROM buldum ama SP Flash Tool algılamıyor MediaTek driver indirdim imza kilidini açtım telefonu bağlayınca aygıt algılanmadı diyor bilgisayar sadece şarj ediyor Apple logosu geliyor şarj oluyor tabii takmadan önce downloada tıklıyorum görmüyor.

Bir de çakma App Store var

@Ekmek Reis yardımcı olursanız sevinirim.

Hard reset attım.

Olmadı.

Hocam açık diyeyim hayatım boyunca hiç ROM kurmadım (vdf600 dışında). Emin olmasamda global sürümleri oluyor Android'in. Android 6(işlemci pek iyi olmadığı için eski bir sürüm söyledim.)Ses açma tuşları, şebeke falan çalışmaz ama cihazın gerçekte ne olduğunu bir ihtimal öğrenebilirsin. Bana kalırsa cihaz farklı cihazlardan toplama bir şey. İçini açıp işlemciyi görmeniz, onu internette aratıp hangi cihazlarda kullanıldığını görmeniz lazım.
Konu hakkında bilgim 0 siz yardım istediğiniz için tahmin yürütmeye çalışıyorum, örneğin Android 6 kurduğunuz zaman Play Store'dan telefonun bilgilerini tanımlayan programlar var. Onları indirip cihazı tespit etmeye çalışabilirsiniz.

Telefonun recovery menüsü varsa atar mısınız? (Ses acma, kısma tuşuna açılırken basılı tutulur. Android, iOS yazısı gözükürken Power tusunu bırakınca menünün gelmesi lazım.)

Kendi telefonum serviste ve bu telefonu sıfırladığımda böyle bir hata almaya başladım. Telefonun gerçek kimliğini nasıl öğrenebilirim? Buna uygun ROM yükleyeceğim o yüzden.

hahahahah ama idarelik onaramazsam telefonsuzum
Fırlat gitsin.

Geri
Yukarı