Sahte kıyafetler sağlığa zararlı mıdır?

kaan525242

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben normalde sahte kıyafet giymem ve bu zamana kadar da neredeyse hiç giymedim ama geçenlerde ailemle dolaşırken bir dükkan vardı çoğu ürün sahteydi. Annem birkaçını beğendi. Ben de bunları köyde giyeceğim için sahte olsun problem olmaz dedim. Kıyafetler kaliteli gibi duruyor ama sağlığa zararı olur mu olursa nasıl bir zararı olur? Aklıma takıldı yardım

Bazı kıyafetler kimyasal testlerden geçerek satışa sunuluyor bunların bir teste tabii olduğunu düşünmüyorum kanserojen madde içerip içermediğine dairdi sanırım testler paraya kıyın yazısız standart olan bilindik mağazaların düz tişörtlerini alın çok daha fazla verim alırsınız

Ben yıllardır kullanıyorum ama bir sıkıntı yaşamadım. Tek bildiğim küçük yaştaki insanların tişörtleri falan ağzına alınca tişörtteki kimyasalları ağzına alıyormuş. LC Waikiki buna özel bir çalışma yapıyordu oradan görmüştüm.

Ben normalde çakma ürün giymezdim bu sene çakma zevki oluştu 1 senedir çakma ürün alıp giyerim bir sorun yaşamadım tabii rahatlıkları da kalitesine göre oluyor çok iyi çakmalar da var fiyatları pahalı aynı şekilde ucuz çakmalar da var.

Geri
Yukarı