Sahte Razer DeathAdder V2

Applaus

Hectopat
Daha fazla  
Bir mağazadan 22 Temmuz tarihinde Razer DeathAdder V2 aldım, elime bugün ulaştı ürünün orijinal olduğunu kontrol ettim fakat karşıma bu yazı çıktı. Yardımcı olursanız sevinirim. Fareyi taktığım gibi Synapse indir dedi.

1627374052113.png

Ürününüz orijinal. O siteye 1 kere ürün kodunuzunu yazıp kontrol ediyorsunuz. Size %10 hediye çeki veriyor. Ardından aynı kodu bir kere daha yazarsanız sistemde bulunmuyor uyarısı veriyor. Eğer yanlışlıkla daha önce giriş yaptıysanız bu uyarıyı vermesi normal. Aynı fareyi kullanıyoruz.

Ürününüz orijinal. O siteye 1 kere ürün kodunuzunu yazıp kontrol ediyorsunuz. Size %10 hediye çeki veriyor. Ardından aynı kodu bir kere daha yazarsanız sistemde bulunmuyor uyarısı veriyor. Eğer yanlışlıkla daha önce giriş yaptıysanız bu uyarıyı vermesi normal. Aynı fareyi kullanıyoruz.
Daha önce hiç girmedim ama direkt kırmızı yazıyla bu çıktı. Hediye çeki de almadım.

Neden 2 kere üst üste girmeye çalışsın ki?

Belki de internet gidip gelmiştir anlık. Benim internet gidip gelince konuya yazdığım mesaj 2 kere gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı