Sahte SMS ile gelen linke tıkladıktan sonra ne yapılmalı?

Zaten yaptırtmadım fakat yanında olmadığım bir zamanda yaparsa elimden bir şey gelmez maalesef.

Sitenin gerçek olmadığını açıklayın hocam ve hatta şöyle yapın kargonun takip numarası var ise kargo durumunu annenize gösterin. Bu nasıl bir inatçılık anlamadım (kötü bir şey demişim gibi algılamayın lütfen laf atmak manasında demedim). Bende virüs bulaştığını sanmıyorum ancak bilemem yani, bir kişinin yazdığı gibi iOS çok kapalı bir işletim sistemi Android gibi değil. Kolay kolay virüs bulaşmaz yani.

Bazı annelerin böyle inatçılığı beni bitiriyor.
Hangi tarayıcıyı kullanıyorsa, tarayıcıda site engelleme varsa yapın derim.
Kargosu MNG ile gelecekmiş o şekilde ikna etmeyi başardım.

Sitenin gerçek olmadığını açıklayın hocam ve hatta şöyle yapın kargonun takip numarası var ise kargo durumunu annenize gösterin. Bu nasıl bir inatçılık anlamadım (kötü bir şey demişim gibi algılamayın lütfen laf atmak manasında demedim). Bende virüs bulaştığını sanmıyorum ancak bilemem yani, bir kişinin yazdığı gibi iOS çok kapalı bir işletim sistemi Android gibi değil. Kolay kolay virüs bulaşmaz yani.
Yanlış anlamıyorum hocam sorun yok, dediğiniz gibi Trendyol uygulamasından girip gösterdim sonrasında okeyledi.

Yeni konular

Geri
Yukarı