Sahura kadar sohbet edelim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Böyle olmayacak, buraya bir tartışma lazım. Alevlenmesi lazım buranın. Başlatayım ben, Millie Bobby Brown'dan nefret ediyorum. Hareketleri, mimikleri, konuşması kanıma dokunuyor resmen.

Sen ne diyorsun? Vatan haini, ne demek Millie nefret etmek (!)?

Varsa mı, üzdünüz :( Koskoca Süper Moderatör etiketi görünmüyor mu yani :( (!)

Yazım yanlışlarını düzenliyoruz, kategoriyi yanlışsa düzeltiyoruz, başlığı da konuya uygun olarak düzenledikten sonra onaylıyoruz. Pek bir gösterişi yok.
Sanırım dediklerinizi, "Yazım yanlışlarını düzenliyorum, kategoriyi yanlışsa düzeltiyorum, başlığı da konuya uygun olarak düzenledikten sonra onaylıyorum." olarak değiştirmemiz gerekiyor.

Yanlış anlaşılmasın ama her gün onlarca saçma sapan başlıklara ve konu metinlerine denk geliyorum. Konuları, yazım hatalarını ve konu metinlerini düzenlemeden onaylayan yetkili arkadaşlara selam olsun! 😒

Böyle olmayacak, buraya bir tartışma lazım. Alevlenmesi lazım buranın. Başlatayım ben, Millie Bobby Brown'dan nefret ediyorum. Hareketleri, mimikleri, konuşması kanıma dokunuyor resmen.
@LonelyDarkSide dostum Tokyo Ghoul nasıl izliyorsun? Leş bir anime yani bunu izlemen için çöp olman lazım(!).

Yanlış anlaşılmasın ama her gün onlarca saçma sapan başlıklara ve konu metinlerine denk geliyorum. Konuları, yazım hatalarını ve konu metinlerini düzenlemeden onaylayan yetkili arkadaşlara selam olsun! 😒
Hak veriyorum. Örneğin yeni gelenler, neyi ne yapması gerektiğini tam kavrayamamış oluyorlar. Alışana kadar hataları olabiliyor. Ben de öyleydim, yaptığım hataların çoğunu düzelttiğimi düşünüyorum.

Bir de işin farklı boyutu var. Uzun süre moderatörlük yapıp hatası çok olan da var. Yoğunlukta hızlıca işini yapmak için mi böyle yapıyorlar yoksa artık düzeltmekten mi bıktılar, bilmiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı