Sahura kadar sohbet

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdilik profilimi herkese açık yaptım. Oradaki kızlara bakabilirsiniz. Ek olarak @Ma'at ve @Tim'in profilindekilere de bakabilirsiniz 😋
IMG_20210430_005827.jpg

Hocam -de -da harbiden bitişik mi yazmışım?
Bu arada 61 olduk hayırlı olsun. Yalnız ilk defa ekranda siyah yazıyı gördükten sonra tekrar F5 attığımda gitti :D.

Ömür boyu ceza alsam bile yalakalık yapmam, isyan çıkarırım. Kafes dövüşüne davet ederim.
İşte aradığımız ruh bu!

@BalikŞuşişi hocam, örnek alırsınız umarım 😀(!)
Kaç gündür istiyorum, at artık. :D
Oo, bakıyorum da rüşvetler yolunda 😀 Aman hocam, kanmayın 2-3 kıza. Sonu kötü bitebilir 🤭😀
Ya buradayım beni görmüyor musun? 😭
Kim bizi ne yapsın ki hocam? 😔
Alın size cevabı:
Koydu bu...

Evet her sahur akşamının olmazsa olmazı sohbet konusunu açıyorum. Ee, keyifleriniz nasıl? Bugünkü olay hakkında neler düşünüyorsunuz yazın. Konu konuyu açar, bu konudan başlayıp kafes dövüşü ile bitiririz.

Gayet iyiydim. Hoşlandığım kızın erkek arkadaş yaptığını gördüm. Artık kötüyüm 👍

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hem de nasıl...

Gayet iyiydim. Hoşlandığım kızın erkek arkadaş yaptığını gördüm. Artık kötüyüm 👍

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ses yine Full de kalmış. Yine bir gece yarısı rezaleti daha benden çıktı :D

Yav yine başlıyoruz. Üstteki komşumuz yine açtı son ses bir müzik sahura kadar dinliyor. Abi ben her gün senden "domdon kurşunu değdi" dinlemek zorunda mıyım ya? Bunu yazarken de PUBG girdi arkadaşlarıyla onu oynuyor ya. AWP almış bir de psikopat.

Neyse, nasılsınız gençler?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı