Sahura kadar sohbet

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha 3 gün önce 1200 mesajım vardı, kafamı çevirip baktığımda 1800 mesajı görmemle şok oldum...
Sanırım biraz bağımlı olmuş olabilirim.
Oyun oynarken bile aklım sürekli burada.
Birilerine yardım edip, doğru ve güzel şeyleri göstermeyi seviyorum. Ayriyeten burada herkes benim dilimi anlayabiliyor gibi geliyor.
Sanırım bağımlı olmamın sebebi bu.

Twitter kullanıyordum yoğun şekilde. Daha sonra böyle forumları varlığını keşfedince Twitter'ı bıraktım.

Bir anormallik yok diyebilirim. Sorumsuzca takılıyorum öyle, sadece o günü yaşıyorum denebilir. Sen nasılsın? :)

Ben sabahtan beri ülkenin sunucularını hayal etmeye çalışıyorum. Henüz aklımda canlandırabildiğim sunucu aşağıda 😅

Potato PC.jpg

Daha 3 gün önce 1200 mesajım vardı, kafamı çevirip baktığımda 1800 mesajı görmemle şok oldum...
Sanırım biraz bağımlı olmuş olabilirim.
Oyun oynarken bile aklım sürekli burada.
Birilerine yardım edip, doğru ve güzel şeyleri göstermeyi seviyorum. Ayriyeten burada herkes benim dilimi anlayabiliyor gibi geliyor.
Sanırım bağımlı olmamın sebebi bu.
İnsanları etkilemelisin bence. Bak şimdi bir örnek vereyim. Bir arkadaşım bana Eminem atıyor. Biliyorum dinlediği yok ama benim sevdiğimi biliyor o yüzden atıyor. Kendisi de ufaktan dinlemeye başladı. Tek yapmanız gereken konuşmak bence. Ortak nokta görmüyorsanız soru sorarak bulun. Kızın birisi Billie Eilish atmış bana şimdi de. Ben de animeye başladım sayelerinde.

Hocam üzüntüye vermeyin kendinizi. Hiç konuşma geçti mi aranızda? Birde iki saattir yazacağım yazamıyorum, internet kapalı idi bildirimler yağıyor bildiğin.
Geçmedi hocam. Keşke geçse de şu hüzünlü günlerimi iyileştirse...

Sadece o da değil. O kadar ders çalışmaya çalışıyorum ki kendime hiç ama hiç zaman ayıramıyorum. Oldukça çabalıyorum ama elimden hiçbir şey gelmiyor. İstediğim gibi çalışamıyorum. 7-8 saat ders çalışıyorum ama verimim 3 saatlik çalışmaya belki denktir.

İnsanları etkilemelisin bence. Bak şimdi bir örnek vereyim. Bir arkadaşım bana Eminem atıyor. Biliyorum dinlediği yok ama benim sevdiğimi biliyor o yüzden atıyor. Kendiside ufaktan dinlemeye başladı. Tek yapmanız gereken konuşmak bence. Ortak nokta görmüyorsanız soru sorarak bulun. Kızın birisi Billie Elish atmış bana şimdide. Bende Animeye başladım sayelerinde.
Her zaman çok düşünülmüş mesajlar atıyorsun 🤌
Beni etiketlememişsin bensiz sahur/iftara kadar sohbet konusu olur mu hiç?
Listeye eklendin!

Geçmedi hocam. Keşke geçse de şu hüzünlü günlerimi iyileştirse...

Sadece o da değil. O kadar ders çalışmaya çalışıyorum ki kendime hiç ama hiç zaman ayıramıyorum. Oldukça çabalıyorum ama elimden hiçbir şey gelmiyor. İstediğim gibi çalışamıyorum. 7-8 saat ders çalışıyorum ama verimim 3 saatlik çalışmaya belki denktir.
Hocam bence kendinizi çok fazla verip yormak yerine sakin kafayla bir kaç saat çalışmanız yeterli olacaktır. Yani küçük bir tavsiye.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı