Saints Row: The Third Türkçe yamasında virüs algılandı

Vengeance1000

Decapat
Daha fazla  
Saints Row: The Third Türkçe yamasını indirdim ve sonra VT sonuçlarına bakmak istedim fakat Google şüpheli bulmuş, diğer programlarda trojan vs. bulmuş. Bilgisayarıma virüs bulaşıp zarar görme ihtimali var mı? Yoksa bu programlar her şeyi virüs olarak mı algılıyor?

Yamanın linki: Saints Row: The Third Türkçe Yama | Turkce-yama.com
Vt sonucu: VirusTotal

1685468205899.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Saints Row: The Third Türkçe yamasını indirdim ve sonra vt sonuçlarına bakmak istedim fakat Google şüpheli bulmuş, diğer programlarda trojan vs. bulmuş. Bilgisayarıma virüs bulaşıp zarar görme ihtimali var mı? Yoksa bu programlar her şeyi virüs olarak mı algılıyor?

Yamanın linki: Saints Row: The Third Türkçe Yama | Turkce-yama.com
Vt sonucu: VirusTotal

Eki Görüntüle 1800146

Pek bilinmedik markalar virüs olarak algılıyor. İlginç. Google pek güvenmiyorum her şeye virüs diyor. Tabii biraz daha araştır yamayı.

Pek bilinmedik markalar virüs olarak algılıyor. İlginç. Google pek güvenmiyorum her şeye virüs diyor. Tabii biraz daha araştır yamayı.

Yamayı indirdiğimde Saints Row: The Third Türkçe yama 1.0 kurulum diye bir şey açıldı sonra bende ileri deyip devam ettim oyunun dosya konumunu istedi. Yani VirusTotal'deki Google şüpheli diğerleri false-positive mi?

Kaspersky ile tarattım bir tehdit bulmadı

Yeni konular

Geri
Yukarı