Sakallar çıkmıyor

Tüm yaşıtlarımda var hocam. Seneye ehliyet alacağım. Ve çocuksu bir yüzüm var aynaya bakmayı bu yüzden sevmiyorum. Ve bakkala gidince kimliğini göster demesinler diye.

Benim 19 da çıkmıştı. Elbet çıkacak hocam. Hatta bir noktada keşke çıkmasa diyeceksiniz.

Hocam evet yok ama denemek istiyorum. Bu muhabbeti durdurmak imkansız.

Hocam sakalı sevmiyor musunuz yoksa çalıştığınız yer mi zorluyor? Ben sakalımı seveceğimi düşünüyorum ki zaten kesmekten çekinmem, kişisel bakımlarımı yapmaya üşenmiyorum.

Hocam köselik tüm kıllar için geçerli değil mi? Benim kolda ve bacakta aslan yelesi var.

O kadar uzatmadımda bana tek bıyık yakışmıyor, efektler ile sakal eklediğim zaman yakışıyordu.

Sakalımı seviyorum. Ama lüks bir yerde garsonluk yapıyorum ve kıl kökü görmek bile istemiyorlar. Merak etme 17 yaş sakal için geç bir yaş değil. Ben de 18'in ortalarında çoğaldı.

Keşke sakalım olmasa her gün kesmek uğraştırıyor. 13 yaşımda çıkmaya başladı.

Hocam evet yok ama denemek istiyorum. Bu muhabbeti durdurmak imkansız.

Hocam sakalı sevmiyor musunuz yoksa çalıştığınız yer mi zorluyor? Ben sakalımı seveceğimi düşünüyorum ki zaten kesmekten çekinmem, kişisel bakımlarımı yapmaya üşenmiyorum.

Hocam köselik tüm kıllar için geçerli değil mi? Benim kolda ve bacakta aslan yelesi var.

O kadar uzatmadımda bana tek bıyık yakışmıyor, efektler ile sakal eklediğim zaman yakışıyordu.

Hocam bence oldugunuz hali kabullenin zamana bırakın zorlarsanız kıl dönmesi falan olur daha kötü olabilir hiç jilete falan vurmayın yalan o muhabbetler.

Ben 19'um sivilceli ve sakallıyım makineyle kesiyorum. Daha önce jiletle de kestim sivilce kanamadı. Sakal olayını çok takma çıkar. Haftada 1 tıraş olmak zorunda olmak zorundayız o daha kötü bence. Bu arada sivilcelerin iz yapmadan hemen cildiyeye git ve sivilce ilacı yazdır.

Keşke sakalım olmasa her gün kesmek uğraştırıyor.

Keşke sadece çenemde çıksa havali. 😎😎

Ben 19'um sivilceli ve sakallıyım makineyle kesiyorum. Daha önce jiletle de kestim sivilce kanamadı. Sakal olayını çok takma çıkar. Haftada 1 tıraş olmak zorunda olmak zorundayız o daha kötü bence. Bu arada sivilcelerin iz yapmadan hemen cildiyeye git ve sivilce ilacı yazdır.

Katılıyorum.

Sakalımı seviyorum. Ama lüks bir yerde garsonluk yapıyorum ve kıl kökü görmek bile istemiyorlar. Merak etme 17 yaş sakal için geç bir yaş değil. Ben de 18'in ortalarında çoğaldı.
Hmm anladım ben öyle bir yerde normal tabii. 17 geç değilde en azındn birkaç tüy çıksa yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı