Sakallarım çok çıkıyor

Ya dostlar, ben 11'im. Ve sakalım bayağı var yani bizim kuzenlerde falan da benim gibi olan yok. Canımı çok sıkıyor, lazer epilasyonuna gitmek mantıklı olur mu sizce?

Benim gibi köse olmaktan iyidir şükür et bence benim bir taraftan çıkıyor diğer tarafindan yarısı kadar çıkıyor.

Ya dostlar, ben 11'im. Ve sakalım bayağı var yani bizim kuzenlerde falan da benim gibi olan yok. Canımı çok sıkıyor,lazer epilasyonuna gitmek mantıklı olur mu sizce?
Büyüyorsunuz işte . Sende anormallik yok kuzenlerinde var 11. Sınıfa kadar birisinde bile sakal bıyık çıkmamış mı?

Çok abartı değilse yapmayın ileride pisman olursunuz. Çok abartı ve rahatsız ediyorsa buz lazer ile seyreltme yapılabilir.

Ne alaka hocam benim rahatsız olduğum şey aşırı çıkması

Çok abartı değilse yapmayın ileride pisman olursunuz. Çok abartı ve rahatsız ediyorsa buz lazer ile seyreltme yapılabilir.
Öyle düşünüyorum hocam zaten hepsini almak yerine seyrelse yeter

Bende 11. sınıfım fakat benim yan sakallarım yok bir tek top sakalım var. Ve bu dert edilecek şey değil önemli olan vücut kılların. Eğer göğüs, sırt ve kol bölgesinde fazlasıyla kıllarınız varsa yapacak bir şey yok. İleride belki lazere gidersiniz. Ayrıca sakalın çok çıkması bir sorun değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı