Sakallarım çok fazla uzuyor

Batuhub

Femtopat
17 yaşındayım, çok hızlı bir şekilde sakalım uzuyor. Eskiden 2-3 günde bir alırken şimdi günlük alıyorum. Ne yapmam lazım daha yavaş çıkması için?

Son düzenleyen: Moderatör:

Cebrail Aydın

Femtopat
Ben çaresini bulamadım valla, uğraşmayı bıraktım desem daha doğru olur :) 14-15 yaşlarında başladı bende, sakal zorunluluğu olan yerlerde günde 2 defa traş olmam gerekiyor bazen. Kiminin hayali kiminin derdi oluyor işte :D
17 yaşındayım, çok hızlı bir şekilde sakalım uzuyor. Eskiden 2-3 günde bir alırken şimdi günlük alıyorum. Ne yapmam lazım daha yavaş çıkması için?

Krmdmrz

Centipat
Sabah tıraş olup, akşama sakalı uzamış sanki bir haftadır tıraş olmamış gibi duran bir arkadaşım vardı. Allah kolaylık versin.

IDenizI

Decipat
Yer
Scarlet Witch'i görmeyi bekliyor.
Jiletle almayınız makine ile alınız jilet vurunca daha hızlı ve gür çıkar.
Doğru makine daha yavaş çıkarıyor ama sinek kaydı biçimde de almıyor. Ayrıca herkesin cildi aynı değil. Bende makine kullanıyordum ama yüzümü tahriş çok fazla tahriş ettiğini farkedince geri jilete döndüm.

Okan [GoofroaN]

Hectopat
Doğru makine daha yavaş çıkarıyor ama sinek kaydı biçimde de almıyor. Ayrıca herkesin cildi aynı değil. Bende makine kullanıyordum ama yüzümü tahriş çok fazla tahriş ettiğini farkedince geri jilete döndüm.
Boş ver yahu erkeğiz biz sakallı gez. Oduncu gömleğini giy gel OFF-ROAD yapacağız ERRRRKEĞİZ BİZ !

Yukarı