Sakarya Üniversitesi güzel midir?

Asıl robotlaşmayı sosyalleşme olarak tabımlayan birini ilk defa görüyorum mekanlara gidip kahve veya bira içmek sosyalleşmek değildir.
Sonradan görme 18 25 yaş aralığında ki yaş gurubu özellikle mekanların nezihlik seviyesini bozuyor. Takılma olayını abartıyorsunuzdan çok monotanlaştırıyorsunuz demek istiyorum bende kahve alkol veya herhangi bir konser vb ortamına giriyorum ama insanların iki kahve içip de sosyalleşiyorum sanması komik geliyor.
Her gün gidip de kahve içecek haliniz yok. Bir gün sinemaya, bir gün tiyatroya, bir gün bilardoya veya bir hafta sonu piknik yapmaya gidersiniz. Envai çeşit yapılabilecek etkinlikleri kendinizden başka insanlarla birlikte yaptığınızda sosyalleşmiş oluyorsunuz. Kafa dengi iyi bir arkadaş grubunuz olsun gerisi zaten gelir. Buna nasıl hala ısrarla karşı çıkmaya çalışıyorsunuz anlayamıyorum. Tek hir tahminde bulunabiliyorum, muhtemelen asosyal bir insansınız ve insanlarla vakit geçirmeyi pek sevmiyorsunuz.

Her gün gidip de kahve içecek haliniz yok. Bir gün sinemaya, bir gün tiyatroya, bir gün bilardoya veya bir hafta sonu piknik yapmaya gidersiniz. Envai çeşit yapılabilecek etkinlikleri kendinizden başka insanlarla birlikte yaptığınızda sosyalleşmiş oluyorsunuz. Kafa dengi iyi bir arkadaş grubunuz olsun gerisi zaten gelir. Buna nasıl hala ısrarla karşı çıkmaya çalışıyorsunuz anlayamıyorum. Tek hir tahminde bulunabiliyorum, muhtemelen asosyal bir insansınız ve insanlarla vakit geçirmeyi pek sevmiyorsunuz.

Haklısınız hocam bana yardımcı olur musunuz nasıl arkadaş edinebilirim (!)

Anlamak istemeyen birine ne anlatabilirimki ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı