Sakın her kasa sitesine girmeyiniz

Benim de hesabım çalınmıştı geri almıştım. Desteğe gerekli bilgileri verirsen her türlü alırsın hesabını.

Verdim kartımı numaralarımı falan istediler adamlar hesabı alır almaz satın almalar falan yapmışlar benimle ilgili hiçbir bilgi yok hesabı almak için son alışverişe bakıyorlarmış adamlar farklı kartla yapınca doğrulayamadı Steam destek.
Gerçekten bedava bıçak verileceğine inanacak kadar ne yaşadınız.

Hayal kurdum neyapayım dalgın bir anımdı film izliyordum gördüm bir deneyeyim dedim sitede Steam'e bağlanır bağlanmaz hesap adı her şey değişti gitti.

Artık dert dökmenin anlamı yok.Üzülme inşallah Steam destek hesabını kurtarır ayrıca bedava diyen her şeyi ben kim sana bir şeyi bedava versin diye düşünüp boşveriyorum.Sende bundan sonra böyle yapmalısın.

Artık dert dökmenin anlamı yok. Üzülme inşallah Steam destek hesabını kurtarır ayrıca bedava diyen her şeyi ben kim sana bir şeyi bedava versin diye düşünüp boş veriyorum. Sende bundan sonra böyle yapmalısın.

Bende hep senin gibiydimde inandım aga siteye girer girmez çalabiliyorlarmış oltalıyorlar bildiğin takıldım kurtulamadım.

Sadece CS GO için değil. Steam dışı bir siteye Steam hesabınızla giriş yapmayın.

Sadece CS:GO için değil. Steam dışı bir siteye Steam hesabınızla giriş yapmayın.

Doğru.
YouTube üzerinden ya navı ya da shroud editi ile bedava bıçak çıktığını görüp. Ara yüzü Steam'e benziyor diye başka bir siteye giriş yaptın. Suç senin hesabın giderse ağlama. Biz 10 lirayı geçen sitelere güvenmiyoruz 1 2 lira veren siteler bile yok sana bıçak verecekler 😂🤣🤣.

Haklısın benim mallığım bir de sitenin tasarımı çok basitti nasıl inandım anlayamıyorum.

Arkadaşlar hazır konu açılmışken, Steam hesabımızla bugüne kadar girmiş olduğumuz sitelerin bağını nasıl keseriz?
Verdim kartımı numaralarımı falan istediler adamlar hesabı alır almaz satın almalar falan yapmışlar benimle ilgili hiçbir bilgi yok hesabı almak için son alışverişe bakıyorlarmış adamlar farklı kartla yapınca doğrulayamadı Steam destek
E postanda Steam'den önceden aldığın bir oyunun satın alım faturası olmalıdır onu at, hesabının ilk e posta/şifre/telefon numarası (değişiklik yaptıysan), veya bir oyuna ait CD key varsa desteğe at. CD key hatırlamıyorsan kayıt defterinde Steam'deki oyunlarının CD keyleri yazıyor, yardımcı olurum sana.

Arkadaşlar hazır konu açılmışken, Steam hesabımızla bugüne kadar girmiş olduğumuz sitelerin bağını nasıl keseriz?

E postan da Steam'den önceden aldığın bir oyunun satın alım faturası olmalıdır onu at, hesabının ilk e posta/şifre/telefon numarası (değişiklik yaptıysan), veya bir oyuna ait CD Key varsa desteğe at. CD Key hatırlamıyorsan kayıt defterinde Steam'deki oyunlarının CD Key'leri yazıyor, yardımcı olurum sana.

Steam'da guarda girip orada bağlı cihazları kaldır gibi bir şey yazıyor ona bas ya da ekran fotosu at yapalım.

E postan da Steam'den önceden aldığın bir oyunun satın alım faturası olmalıdır onu at, hesabının ilk e posta/şifre/telefon numarası (değişiklik yaptıysan), veya bir oyuna ait CD Key varsa desteğe at. CD Key hatırlamıyorsan kayıt defterinde Steam'deki oyunlarının CD Key'leri yazıyor, yardımcı olurum sana.

Hesabı kurtardım ama değişik bir yoldan arkadaşlar kısmındaki arkadaşlarımı çıkarmamışlar o açıktan bulduk arkadaşıma kendi kartımla Payday 2 yollamıştım o sayede kurtarıldı. Yanlış şeyi cevaplamışımda sen anlarsın.

Geri
Yukarı