Sakız çiğnemek disiplin suçu mu?

Tahta sıralar. Bu konuda hak veriyorum. Ne diyeyim kardeş Allah yardımcınız olsun.

En azından LGS 1. dönemden sorulacak bu yüzden evde çalışsam bile yüksek not alırım zaten hocaların dediğini anlamıyorum eve gelip YouTube'dan şenol hoca açıyorum matematiği oradan çok iyi anlıyorum. Ama seneye lgs ye girecekler için yine zor olacak.

Hocam size ne anlatsam boş o yüzden iyi akşamlar.
İyi akşamlar

Sizin yaşlardayken kaos çıkartırdık sınıfta. Allah korusun evladım benim gibi olsa beslemem.
Bizde onlardan yok sınıfta herkese bulaşan keko tipler var biri 14 yaşında 1.55 ben 13 yaşında 1.80 im seni döverim diyor ya :D

En azından LGS 1. dönemden sorulacak bu yüzden evde çalışsam bile yüksek not alırım zaten hocaların dediğini anlamıyorum eve gelip YouTube'dan şenol hoca açıyorum matematiği oradan çok iyi anlıyorum. Ama seneye lgs ye girecekler için yine zor olacak.

İyi akşamlar

Bizde onlardan yok sınıfta herkese bulaşan keko tipler var biri 14 yaşında 1.55 ben 13 yaşında 1.80 im seni döverim diyor ya :D
Öğretmen olsaydım tüm sınıfa minder getirirdim valla ya.

Eğer ben okulda rahat oturamayacaksam ne anlamı kaldı?
Zaten tahta sıralar çok rahat değil bir de put gibi durunca iyice rahatsız oluyorum.

Sessizce kimseyi rahatsız etmeden çiğnemenin neresi saygısızlık o zaman hocaya bakıyoruz diye niye rahatsız olmuyor?

Resmi bir yer orasi. Oyle istediginizi yapamazsiniz fotograf cekmek bile yasaktir okulsa

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı