Sakız çiğnemek disiplin suçu mu?

Hoşuna gitmiyor olabilir hocanın şahsen benim de önümde sakız çiğnenmesi hoşuma gitmez hem de sesk çıkarıyorsa dikkati bozulabilir.
Ben ses çıkarmadan çiğniyorum yanımdaki çocuk bile duymuyor.

Zorlanmayacaksanız atmayın tabii ki :D

Size nasıl aşılamışlar bacak üstüne bacak atmak saygısızlık diye.
Kendi iradeniz dışında bir şeyler söylüyorsunuz.

Ben ses çıkarmadan çiğniyorum yanımdaki çocuk bile duymuyor.

Size nasıl aşılamışlar bacak üstüne bacak atmak saygısızlık diye.
Kendi iradeniz dışında bir şeyler söylüyorsunuz.
Size de sosyal medyada "özgürlük" adı altında edepten, karakterden uzaklaştırmaya çalışıyorlar, haberiniz yok. İnstagram yorumun için teşekkürler ama aydınlanmadım. Şimdi ben doğal ortamımda elbette bacak bacak üzerine atarım, ailemin yanındayken de aynı şekilde çünkü rahat bir oturuş olup vücut dilinde bunun yeri bellidir. O konulara girmeyeceğim fakat nerde ne durumda olduğunuzu unutup şuursuzca hareketler sergilemeyi bir kaç sene sonra zaten bırakacaksınız. O yüzden eğlenmenize bakın.

Size de sosyal medyada "özgürlük" adı altında edepten, karakterden uzaklaştırmaya çalışıyorlar, haberiniz yok. Instagram yorumun için teşekkürler ama aydınlanmadım. Şimdi ben doğal ortamımda elbette bacak bacak üzerine atarım, ailemin yanındayken de aynı şekilde çünkü rahat bir oturuş olup vücut dilinde bunun yeri bellidir. O konulara girmeyeceğim fakat nerede ne durumda olduğunuzu unutup şuursuzca hareketler sergilemeyi birkaç sene sonra zaten bırakacaksınız. O yüzden eğlenmenize bakın.

Eğer ben okulda rahat oturamayacaksam ne anlamı kaldı?
Zaten tahta sıralar çok rahat değil bir de put gibi durunca iyice rahatsız oluyorum.

Ne alakasi var Kaan? Dogru soylemis sakiz cignemek (hocanin karsisinda) saygisizliktir.
Sessizce kimseyi rahatsız etmeden çiğnemenin neresi saygısızlık ozaman hocaya bakıyoruz diye niye rahatsız olmuyor?

Eğer ben okulda rahat oturamayacaksam ne anlamı kaldı?
Zaten tahta sıralar çok rahat değil bir de put gibi durunca iyice rahatsız oluyorum.
Tahta sıralar. Bu konuda hak veriyorum. Ne diyeyim kardeş Allah yardımcınız olsun.

Bu arada bakma benim böyle sizlere yardımcı olmaya çalıştığımı. Sizin yaşlardayken kaos çıkartırdık sınıfta. Allah korusun evladım benim gibi olsa beslemem.

Geri
Yukarı