Salcano Hector 26 alınır mı?

Ekmek Reis

Hectopat
Daha fazla  
Daha önce bisikletim olmadı. Bütçem 1600 TL'ye kadar. Bisiklette süspansiyon olması gerekiyor. Yaşadığım yer düzgün yollara sahip değil. 1600 TL'ye kadar daha iyi önerisi olanlar önerilerini yaparsa sevinirim.

Ortadan süspansiyon bisiklet önermiyorum hocam. Önden süspansiyonlu olması yeterli. Yoksa boşu boşuna fazladan yorulursunuz. Siz her pedal çevirdiğinizde düz yollarda boşu boşuna sekeceksiniz pedala verdiğiniz gücünüzü emiyor.

Ortadan süspansiyon bisiklet önermiyorum hocam. Önden süspansiyonlu olması yeterli. Yoksa boşu boşuna fazladan yorulursunuz. Siz her pedal çevirdiğinizde düz yollarda boşu boşuna sekeceksiniz pedala verdiğiniz gücünüzü emiyor.

Hocam almaktan vazgeçtim zaten şu anda dolar /euro kuru bu seviyelerde iken alınmaz.

Şakaysa komik değilse daha komik hocam, yılların capsi bu dolar kurunda bilgisayar toplanmaz diyen arkadaş gibi.

Hayır hocam gereksiz pahalı zaten kullanmasını bilmiyorum. O yüzden boşa harcamaya gerek yok. 1400TL'den 1720 TL'ye çıkmış

Dolar vs düşmeyeceği için almak gibi bir isteğiniz varsa bütçe belirtin bakalım. Alternatif ikinci elde düşünebilirsin.

1720 son. Hocam ikinci el olarak yaşadığım yerde bisiklet satan yok. Bianchi Speed 100 Hector 26v ve ares 4.0 düşünmüştüm.

Bunlardan ikisi dağ yani MTB diğeri şehir bisikleti.

Hocam ben 2 kere Hector kullandım 1.cisi 3 sene kullandım en sonunda büyük kaza oldu perte çıktı yine bile o kazada sağlamdı Allah'a şükür ben son anda atladım bisikletten yoksa ölücektim neyse 2021 yılında 2.Hector'u aldım ve şu anda onu sürüyorum çok memnunum Hector sevgisi bir başka

Hocam ben 2 kere Hector kullandım 1.cisi 3 sene kullandım en sonunda büyük kaza oldu perte çıktı yine bile o kazada sağlamdı Allah'a şükür ben son anda atladım bisikletten yoksa ölücektim neyse 2021 yılında 2.Hector'u aldım ve şu anda onu sürüyorum çok memnunum Hector sevgisi bir başka
hectorun verdiği hazzı hiçbir bisiklette alamadım

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı