Çözüldü "Salty" ne demek?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Reis_Ndombele

Hectopat
Arkadaşlar woody denen bir kanal var ve kendisinin "salty streamers" denen bir video serisi var. Bu seride yayıncılara Rocket League de en nefret edilen şeyleri yapıyor ve yayıncılar çok sinirleniyorlar. Burada "salty streamers"da ki "salty" ne anlam taşıyor? Tuzlu demek biliyorum ancak sanırım burada daha farklı bir anlam taşıyor ve ben anlamadım.
Örnek videoyu koyayım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ben uzun zamandır oyunlarda "sinirlenmiş, kuyruk acısı olan" vs. gibi kullanıyordum. "Mad" kelimesine bayağı yakın yani. Bu konuda iki kişi de gıcık yazınca şaşırıp tekrar kontrol ettim. Doğrusu ilk cümlede yazdığım anlamlara geliyor. Buradan bakabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ben uzun zamandır oyunlarda "sinirlenmiş, kuyruk acısı olan" vs. gibi kullanıyordum. "Mad" kelimesine bayağı yakın yani. Bu konuda iki kişi de gıcık yazınca şaşırıp tekrar kontrol ettim. Doğrusu ilk cümlede yazdığım anlamlara geliyor. Buradan bakabilirsiniz:

Çözüm
Sağolun cevabınız için çok teşekkür ederim. Aslında bana da en mantıklı olanı bu geldi.

Geri
Yukarı