SAMP Türk Ibiza oyuncuları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Halen açık olduğuna şaşırdım. 2012-2013 gibi oynuyordum ve sunucu full çekiyordu.
Evet hocam. 2016' da yanlış hatırlamıyorsam Oyun Portal videosunu çekmişti 250/250 olmuştu. Millet çıksında gireyim diye sıra bekleyen birsürü kişi vardı hatta Forum' da bununla ilgili şikayet konuları vardı :D.

2019 Yaz aylarında kapanmıştı geri açıldı vs. V5 veritabanı da yarısı uçmuş herhalde bazı hesaplar silinmiş. Ben şanslıymışım hesabım duruyor.

Evet hocam. 2016' da yanlış hatırlamıyorsam Oyun Portal videosunu çekmişti 250/250 olmuştu. Millet çıksında gireyim diye sıra bekleyen birsürü kişi vardı hatta Forum' da bununla ilgili şikayet konuları vardı :D.

2019 Yaz aylarında kapanmıştı geri açıldı vs. V5 veritabanı da yarısı uçmuş herhalde bazı hesaplar silinmiş. Ben şanslıymışım hesabım duruyor.
Geçen gün SA-MP indirerek Freeroam'a girmiştim ama oyuncu sayısı az olunca zevk almayarak silmiştim. Bu konu canımı çektirdi, yeniden denemek lazım :D

MTA'yı da deneyeceğim.

Geçen gün SA-MP indirerek Freeroam'a girmiştim ama oyuncu sayısı az olunca zevk almayarak silmiştim. Bu konu canımı çektirdi, yeniden denemek lazım :D

MTA'yı da deneyeceğim.
MTA oynadım yaklaşık 3 sene ama Ibiza kadar zevk almadım :D.

Geçen gün SA-MP indirerek Freeroam'a girmiştim ama oyuncu sayısı az olunca zevk almayarak silmiştim.
Son zamanlarda maaşallah iyi kullanıcı sayısı. 35-70 arası oluyor. (Nazar değmesin inşallah :D.)
Edit: Anlık 52/170.

Ben de zamanında MTA oynardım o sunucularda yaptığımız konvoylar, samimiyet ve dostluk hiçbir oyunda rast gelemeyeceğim bir türdendi. Belki de bu yüzden çok seviyoruz, GTA SA ve Online halini :)

Ben de zamanında MTA oynardım o sunucularda yaptığımız konvoylar, samimiyet ve dostluk hiçbir oyunda rast gelemeyeceğim bir türdendi. Belki de bu yüzden çok seviyoruz, GTA SA ve Online halini :)
Freeroam'ların /drop'ları vardı, yiğidin harman olduğu yerlerdi.

Hocam Ibiza' da konvoya bi' girerdik sunucu 100 kişiyse garanti 70-85 kişi giriyordu. Dostluklar zaten iyi.

Freeroam'ların /drop'ları vardı, yiğidin harman olduğu yerlerdi.
Derken? Anlayamadım.

MTA oynadım yaklaşık 3 sene ama Ibiza kadar zevk almadım :D.

Son zamanlarda maaşallah iyi kullanıcı sayısı. 35-70 arası oluyor. (Nazar değmesin inşallah :D.)
Edit: Anlık 52/170.
MTA'nın oyuncu sayısı halen çok çok fazla. SA-MP'ta iki tane Türk sunucu kaldı ve 30 kişiyi zor görüyorlar fakat MTA'da onlarca Türk sunucu var ve 300 kişiyi görüyorlar.

1609015859434.png

Bir ara MTA'daki bu sunuculara bakacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı