Şampiyon Galatasaray!

Hocam olamaz mı? Bence olabilecek bir olay. Penaltı bu ceza sahasında topla oynarsan kazanırsın. (FB'nin nasıl oynadığını bilmiyorum)

En son balıklama atlama ile bir penaltı görmüştüm ben :) yabancı basındada Fenerbahçe bir sezonda en çok penaltı kullanan takım olarak şampiyon olmama yoluında ilerliyor haberleri yapılmıştı, kaynak; İngiliz ESPN Gazetes

Sizin gibi holiganlar yüzünden ülkede futboldan zevk alınmıyor, çok mutluyum vb. şeyler yazmak yerine en büyük yazmak? Siz geçen koyu ak partili çıktınız bir de ekonomiyi düzeltecek devlet dediniz, troll olduğunuzu düşünmeye başladım.
Ben CHP’li biriyim. Büyük ihtimalle karıştırdınız. İlaveten holigan falan ayıp oluyor. Yaşınız küçük büyük ihtimalle. Futbol bu, biri kazanır biri kaybeder. Bu kadar kafaya takılacak bir şey değil. Son olarak şunu da söylemek istiyorum. AKP’li olsaydım bile bu sizi ilgilendirmezdi. Herkesin kendi tercihi.

Ben CHP'li biriyim. Büyük ihtimalle karıştırdınız. İlaveten holigan falan ayıp oluyor. Yaşınız küçük büyük ihtimalle. Futbol bu, biri kazanır biri kaybeder. Bu kadar kafaya takılacak bir şey değil. Son olarak şunu da söylemek istiyorum. AKP'li olsaydım bile bu sizi ilgilendirmezdi. Herkesin kendi tercihi.

Karıştırmış olabilirim belki, geçen 25 sayfalık bir konuda bayağı tartışmıştık, biri kazanır biri kaybeder evet, ama en büyük O, bu gibi yaklaşımlar hoş değil. Bu arada ak partili kimseye saygı duyulmaz şu anda, şimdi buraya siyaset tartışmayalım ama herkesin gençliğini bitirdiler artık.

Olley be.
images (35).jpeg

Şaka falan ama bu şampiyonluk iyi geldi bünyeye.

Ben CHP'li biriyim. Büyük ihtimalle karıştırdınız. İlaveten holigan falan ayıp oluyor. Yaşınız küçük büyük ihtimalle. Futbol bu, biri kazanır biri kaybeder. Bu kadar kafaya takılacak bir şey değil. Son olarak şunu da söylemek istiyorum. AKP'li olsaydım bile bu sizi ilgilendirmezdi. Herkesin kendi tercihi.

Ayrıca yaşım profilimde yazıyor, evet küçük olabilir ama bu mantıklı düşünmemi engelleyen bir şey değil :)

En son balıklama atlama ile bir penaltı görmüştüm ben :) yabancı basındada Fenerbahçe bir sezonda en çok penaltı kullanan takım olarak şampiyon olmama yoluında ilerliyor haberleri yapılmıştı, kaynak; İngiliz ESPN Gazetes
Doğrudur hocam.

Karıştırmış olabilirim belki, geçen 25 sayfalık bir konuda bayağı tartışmıştık, biri kazanır biri kaybeder evet, ama en büyük O, bu gibi yaklaşımlar hoş değil. Bu arada ak partili kimseye saygı duyulmaz şu anda, şimdi buraya siyaset tartışmayalım ama herkesin gençliğini bitirdiler artık.
Profil resmi bir çok kişide aynı 😅 O yüzden karıştırmış olmanız normal. İlaveten şampiyon olan takıma genelde sezonun en büyüğü denir. Kendi açtığım konuda da başlığı öyle yazmıştım. Amacım olay vb. şeyler çıkarmak değil. Burada da direkt en büyük yazdım. Ben yazınca da bir şey değişmiyor. Her sene kim şampiyon olsa bunu diyor zaten. Siyaset konusuna çok girmeyeceğim. Ben vatani görevimi yaptım ama takdir milletin tamamındaydı. Yapacak bir şey yok. Önümüze bakacağız.

Ayrıca yaşım profilimde yazıyor, evet küçük olabilir ama bu mantıklı düşünmemi engelleyen bir şey değil :)
Doğru lakin daha az önce sosyal medya da gördüm. Küçük yaştaki bir fenerli arkadaşımız kendini pek tutamıyordu. Mantıklı düşünmekten çok duygularını yeteri kadar kontrol edememe anlamında söylemiştim. Tabii ki bu herkes için geçerli değil. Forumda birkaç mesajınızı da görmüştüm. Efendi birine benziyorsunuz. 👍

Profil resmi birçok kişide aynı 😅 o yüzden karıştırmış olmanız normal. İlaveten şampiyon olan takıma genelde sezonun en büyüğü denir. Kendi açtığım konuda da başlığı öyle yazmıştım. Amacım olay vb. şeyler çıkarmak değil. Burada da direkt en büyük yazdım. Ben yazınca da bir şey değişmiyor. Her sene kim şampiyon olsa bunu diyor zaten. Siyaset konusuna çok girmeyeceğim. Ben vatani görevimi yaptım ama takdir milletin tamamındaydı. Yapacak bir şey yok. Önümüze bakacağız.

Sezon için diyorsanız katılıyorum, ancak bazıları tüm zamanların en büyüğü falan deyinca siniri bozuluyor insanın, profil resmi konusunda haklısınız az önce bildirimlerime baktım aynı profil resminden 2 farklı kişi daha mesaj atmış :D merak ettim olayı ne acaba? Sonda dediğinize gelecek olursa cidden önüme bakmaktan sıkıldım, hakkımı helal etmiyorum ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı