Şampiyon kim olur?

SİLMEYANAK

Femtopat
Daha fazla  
Beşiktaş bence olur .adamlar çok iyi top oynuyor forvet yok Tore ben adam değil miyim gibi oynuyor. Eksikler yazmıyor adamlara, ben fenerliyim.

Galatasaraylıyım ancak aradaki farkın kapanmayacağı oyundan belli. Umarım Galatasaray şampiyonu bırak 2. bile olamaz. 3. olursak en azından UEFA Avrupa Liginde boy gösterebiliriz.

Beşiktaş bence olur. Adamlar çok iyi top oynuyor forvet yok Tor'e ben adam değil miyim gibi oynuyor. Eksikler yazmıyor adamlara, ben fenerliyim.

Fenerbahçe son zamanlarda Emre Belözoğlu ile fena bir futbol oynamıyor. Fakat hala avantaj Beşiktaş'da. Eğer Beşiktaş hata yaparsa Fenerbahçe'nin şampiyonluk şansı var ama böyle giderse hata yapmazlar gibi gözüküyor. Tabii ki son düdük çalınana kadar hiçbir şey belli değil.

Beşiktaşlıyım, Sergen hoca sağ olsun şampiyon olacağız gibi. Kadroya bakıyorsun Karagümrük, oynayışa bakıyorsun Liverpool. Tabii forvet olsa daha güzel olur. :D

Beşiktaş'ın fikstürü zor, hatay ve Galatasaray maçlarında puan kaybı olma olasılığı çok yüksek, Galatasaray'lı olsam da fener bahçe olacakmış gibi geliyor bana.

Geri
Yukarı