Şampuan Tavsiyesi

kapalıyız

Hectopat
Yer
Dünya
Saçlarım çok sık yani gür ve aşırı sert. Aynı zamanda kepek problemim de var. Saçlarımı uzattığım için yumuşatmam gerekiyor çünkü çok kabarıyor ve zor şekil alıyor. Ben bu şampuanı buldum sizce nasıl? Sizin tavsiyeleriniz neler? Head & Shoulders İpeksi Yumuşaklık

Syoss markasını öneririm özellikle pembe olanı.

Aynı sorun bende de var.Ama şampun falan fayda etmiyor. Şu an Head Shoulders kullanıyorum.

Head and Shoulders'ın nane özlüsünü kullanıyorum. Buz gibi yapıyor kafanı. Öneririm. (Düzenleme: Yaşadığınız yerde, sık rüzgar esmiyorsa ve ılıman iklime sahipse alın. Aksi taktirde önermem.)

Son düzenleme:
Head and Shoulders'ın sade şampuanı net en iyi şampuandır.

Head and Shoulders'ın nane özlüsünü kullanıyorum. Buz gibi yapıyor kafanı. Öneririm.
O çok fena ya. İlk rüzgarda mahvediyor insanı Mor bir çiçek olan kutusu var. Adını unuttum şimdi. O güzeldi baya. Bu aşağıdaki galiba:

Diğer konulardan bunalanlar burada sanırım [emoji23]

Kadınlara hitap eden şampuanlardan deneyebilirsin, yumuşatması garanti olur sanırım erkeklere olanlara nazaran.
Bir de saçlarını sıcak suyla mı yıkıyorsun soğuk suyla mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…