Şampuan Tavsiyesi

Dalin ve Zetion tavsiye ederim. Benim de saçlarım uzun, sırtımdan iniyorlar. Dalin'i zaten herhangi bir marketten alabilirsiniz. Zetion ise kepek için. Eczanelerde bulmak mümkün. Ben bu ikisini çok uzun yıllardır kullanıyorum ve oldukça memnunum.

Zetion harici olarak kullanılıyor. Saçınızı normal şampuan ile yıkadıktan sonra kullanıyorsunuz. Şişenin arkasında nasıl kullanılması gerektiği yazıyor zaten.

Banyodan sonra da saçınıza sıkmak için Bioblas'ın sıvı saç spreylerini alabilirsiniz. Eskiden Gratis ve Watsons'da bulunuyordu fakat şu sıralar bulamıyorum. İnternetten sipariş verebilirsiniz. Ben öyle yapıyorum.

Bahsettiğim saç spreyi bu:

Çeşitli modelleri var fakat şişenin tasarımı hep aynı. Kırılgan saçlar için, boyalı saçlar için vs. Renkleri de değişiyor. Saçınıza uygun olanı alabilirsiniz.

Son düzenleme:
En iyisi siz Yumoş kullanın . :)
...
images.jpg

O, kokuyor diyorlar. Aslı var mı? Yani kelle paça çorbacısı gibi gezmeyelim ortamlarda:)

Aslı var şöyle ki, şampuanın yanında bir de saç kremi var, şampuan aslında güzel kokuyor yani o sarımsak kokusu çok ince koklasan bile çok az geliyor. Ama o saç maskesi var ya, resmen dediğin gibi kelle paça [emoji23] elinden çıkmıyor kokusu, saçı sen düşün. Yani benim kullandığım böyle. Markası Minacure.

Aslı var şöyle ki, şampuanın yanında bir de saç kremi var, şampuan aslında güzel kokuyor yani o sarımsak kokusu çok ince koklasan bile çok az geliyor. Ama o saç maskesi var ya, resmen dediğin gibi kelle paça [emoji23] elinden çıkmıyor kokusu, saçı sen düşün. Yani benim kullandığım böyle. Markası Minacure.
Saçlarımı çok severim ama dediğiniz gibiyse kel gezmeyi göze alırdım sanırım. 😂

O, kokuyor diyorlar. Aslı var mı? Yani kelle paça çorbacısı gibi gezmeyelim ortamlarda:)
Ben, Tresan marka sarımsak özlü bitkisel şampuan kullanıyorum. Markayı da, şampuanını da seviyorum. Kesinlikle kötü bir kokusu yok. Aslında kokmuyor. Hafif bir parfüm var içinde. Hoş kokulu. Kesinlikle sarımsak kokma gibi bir korkunuz olmasın. Ben yaşamıştım o korkuyu. Dışarıdayken arada bir gizlice kendimi kokluyordum hatta. Sonra geçti tabi o paranoya. Tresan markasının, Isırgan otlu ve ayrıca 6 bitki özlü şampuanlarını da kullandım. Hepsinin farklı saç tiplerine etkileri var. Bana en uygunu 6 bitki özlü. Zaten üstünde yazmakta hangi saç tipi için olduğu, ben denemek için üçünü de almıştım. Pişman değilim. Tavsiye ederim.

O nasıl kullanıcı öyle aklımı aldın birden:) Sistem hatası zannettim, ziyaretçiler nasıl konuya girebiliyor diye:)

Hahaha😂 Yok hocam isim öyle. Ben aslında uzun zamandır burdaydım, hesabımı kaybettim öylesine bunu açtım. Yeni bir sistem toplayacam ilerleyen zamanlarda. Tekrar bir hesap açacağım ama bu sefer unutmam. 🙂

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı