Şampuan Tavsiyesi

O çok fena ya. İlk rüzgarda mahvediyor insanı:) Mor bir çiçek olan kutusu var. Adını unuttum şimdi. O güzeldi baya. Bu aşağıdaki galiba:

Eki Görüntüle 382945
Sormayın, o şampuan yüzünden dışarı çıktığımda kesinlikle hasta oluyorum. Bitsin, yaz gelmeden bir daha almam zaten :)

Kepek problemim vardı ben de Head&Shoulders kullanıyordum. Egzamadan dolayı bırakmak ve egzama için şampuan kullanmak zorunda kaldım. Lakin saç dökülmesi yaptı ve bıraktım. Johnson's Baby kullanmamı söyledi doktor. Geçtiğim an saç derim sanki komple dökülüyordu. Zeytinyağı sürüp bekletip taradım 1-2 defa. Aradan bi müddet geçti ve şu an Head&Shoulders kullandığım zamanlardaki gibi kepeksiz bir saçım var.

Burda anlatmak istediğim benim bu deneyimden anladığım bu tarz şampuanlar saça zarar veriyor ve bakımla toparlanıyor ancak. O yüzden dikkatli ol.

Sormayın, o şampuan yüzünden dışarı çıktığımda kesinlikle hasta oluyorum. Bitsin, yaz gelmeden bir daha almam zaten :)
Aynen. Ben de Clear markasının mentollüsünü kullanmıştım ve cidden hasta olmuştum:) Bir daha dokunmadım:)

Gerçekten saçlarım döküldü şaka değil:) Bitkisel şampuan falan kullanıyorum şu an sarımsaklı.
O, kokuyor diyorlar. Aslı var mı? Yani kelle paça çorbacısı gibi gezmeyelim ortamlarda:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı