Samsang Galaxy J7 ROM atmama rağmen açılmıyor

Kendomen

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba. Cihazı 1 hafta önce rootlayıp Custom ROM attım. Buraya kadar bir sıkıntı yok. Ama dün kendi yaptığım Boot logoyu cihaza yükleyinca cihaz bir daha açılmadı. Logo falan hiçbir şey gelmiyor. Recovery modda açılmıyor. Sadece dowload moda girebiliyorum. Stock ROM atmayı denedim, başarılı olmasına rağmen telefon yine açılmadı. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye ROM'da işe yaramadı herhalde. Şimdi bir daha Smart Switch dene istersen. Fabrika ayarlarına almak için bir seçenek olmalıydı. Onu da dene bir.

Stock romu tek parça mı attınız? Yoksa 4 dosyalı mı?
Sadece tek parça attığım rom başarılı oldu. 4 parçalı hem Arabistan hem de Türkiye romu denedim ama odin fail verdi.
Türkiye ROM'da işe yaramadı herhalde. Şimdi bir daha Smart Switch dene istersen. Fabrika ayarlarına almak için bir seçenek olmalıydı. Onu da dene bir.
Smart Switch artık telefon sıfırlamayı desteklemiyormuş. Ben eski bir sürümünü indirip telefon sıfırlama bölümüne ulaştım. Ama bu sefer de benim telefon desteklemedi.
Arkadaşlar uzun uğraşlar sonunda cihazı açmayı başardım. 4 dosyalı kendi telefonuma uygun bir rom indirdim ve oldu.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı