Samsun'da doktor, vatandaşı çizdiği resimle aşı olmaya ikna etti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aşı olmayan kesim yüzünden bu döngü uzamaya devam edecek. Az kaldı DSÖ yakında aşıyı zorunlu kılacak çünkü bütün insanlar için artık bir tehdit olma eğiliminde aşı olmayanlar.

Olanların hastaneye yatış oranı daha az, bulaştırma oranı daha düşük ve virüse karşı dayanaklı ama neymiş 20 yıl sonra aşı olan ne olacak bilinmiyormuş.
Aldığın diğer ilaçlar ile zaten yine ne olacağını bilmiyorsun, hayatın boyunca hiç ilaç kullanmadıysan bir şey diyemem böyle bir şey mümkünse:)

İlk çıktığında ben de karşıydım fakat verilen bilgiler ve araştırmalar sonunda aşı karşıtı olmanın bir anlamı olmadığını ve günümüzde aşı olmayan insanların artık fazlasıyla boş yaptığını düşünüyorum.

Technopatta aşı karşıtı görünce benim eşgal:
walter-white-walter.gif

Aşı olmayan kesim yüzünden bu döngü uzamaya devam edecek. Az kaldı DSÖ yakında aşıyı zorunlu kılacak çünkü bütün insanlar için artık bir tehdit olma eğiliminde aşı olmayanlar.

Olanların hastaneye yatış oranı daha az, bulaştırma oranı daha düşük ve virüse karşı dayanaklı ama neymiş 20 yıl sonra aşı olan ne olacak bilinmiyormuş.
Aldığın diğer ilaçlar ile zaten yine ne olacağını bilmiyorsun, hayatın boyunca hiç ilaç kullanmadıysan bir şey diyemem mümkünse:)

İlk çıktığında ben de karşıydım fakat verilen bilgiler ve araştırmalar sonunda aşı karşıtı olmanın bir anlamı olmadığını ve günümüzde insanların artık fazlasıyla boş yaptığını düşünüyorum.
Hocam asıl can sıkanı madem aşıyı önermiyorsun. Elde başka çözüm yolu var mı? Yok, sadece insan hakları ihlaline karşıymış. Aşı olanlar o zaman niye oluyor? O aşıyı olmayaraktan milletin hakkına niye giriyorsun? Bu kul hakkına girmez mi, insan hakları ihlalinden daha büyük bir suç. Bunlara gerçekten laf anlatılmaz, anlamıyorlar çünkü.

Ben ilk başlarda aşıya şüpheli yaklaşıyordum ancak bunun başka yolu yok arkadaşlar. Aşı yaptırmayanlar günden güne mobinge maruz kalacaklar.
Bütün dünya aşılanıyor bir tek bizim millet akıllı 🤣

İnsan azıcık da olsa düşünür. Bu aşı çıkarken kaç tane denek hayvanı veya insan sırf insan hayatı sağlıklı olsun diye kendini feda etti veya öldü? Bunların ruhları küfür eder size.

Ben ilk başlarda aşıya şüpheli yaklaşıyordum ancak bunun başka yolu yok arkadaşlar. Aşı yaptırmayanlar günden güne mobinge maruz kalacaklar.
Bütün dünya aşılanıyor bir tek bizim millet akıllı 🤣

Bütün dünya aşılanıyor kısmı yanlış bizden fazla bir tek Almanya var Türkiye'deki aşı oranı zorlama yüzünden.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı