Tokat'ta jandarma bir vatandaşı evinde darp etmiş

Tokat valiliği tarafından böyle bir açıklama yapılıp yapılmadığı meçhuldur.

Konuyu araştırmadan yorum yapmak... Bu nasıl okuyuculuk?

"Osman Kale, 3 Temmuz günü Erbaa ilçesinden Göksal kasabasına dönerken minibüste sigara içti. İçkili olan Kale, bu sırada araçta bulunan bir kadınla tartıştı. Tartışma kasabada da devam etti. Kale, tartıştığı kadının eşine ait bakkalın camlarını kırdı. Bunun üzerine kadın ve eşi şikayetçi oldu. Jandarma, gece saat 21:00 sıralarında Kale'nin evine gitti." Ne masum bir vatandaş :(. Belki merdivenden düşmüştür. Umarım adalet yerini bulur.

"Osman Kale, 3 Temmuz günü Erbaa ilçesinden Göksal kasabasına dönerken minibüste sigara içti. İçkili olan Kale, bu sırada araçta bulunan bir kadınla tartıştı. Tartışma kasabada da devam etti. Kale, tartıştığı kadının eşine ait bakkalın camlarını kırdı. Bunun üzerine kadın ve eşi şikayetçi oldu. Jandarma, gece saat 21:00 sıralarında Kale'nin evine gitti." Ne masum bir vatandaş :(. Belki merdivenden düşmüştür. Umarım adalet yerini bulur.

Ben olayı bilmiyordum yazık yazmıştım :(

Ablam neden araştırmadan sallıyorsunuz, duygu kasıyorsunuz. Sizin gibiler neden madur kasmayı bir bırakmıyor.

Normal, devlete sallamak için binbir yerden binbir cümleyi araştırmadan anında cımbızlar bunlar. Adam başka bir kadını taciz mi etmiş, kadının kocasının dükkanını mı basmış, jandarmaya mı saldırmaya çalışmış hiç umurlarında bile olmaz bunların. Bunların suratına doğruyu yapıştırıp uzak duracaksın ki virüsler bulaşmasın.

Geri
Yukarı