Tokat'ta jandarma bir vatandaşı evinde darp etmiş

Aynısını siz yapmışsınız konunun altında. Bak, biri dayak yiyenin safında durunca nasıl da batmış.

Hayır, böyle bir şeyi de ima etmedim.

Aynen, aradığım cevap buydu zaten. Çok uzatmıyorum. Kaynağını desteklediğiniz her hukuksuzluk -bu kaynaklara devlet de dahil- mutlaka dönüp sizi de bulur, kaçışınız yok. İstediğiniz kadar ''ama hayır hükümet ve devlet farklı'' deyin. Gerçi zaten her gün fahiş vergi araklıyor birileri. Çoğunuzun oturacak kendi evi yok, hepsi kira. Ses çıkarsaydınız baştan çıkarırdınız di mi? Benimkisi de boş çaba. Size iyi forumlar.
Herşeyi hükümete bağlamayı bırak. Olayın hükümetle hiçbir alakası yok. Suçlulara güzelleme yapman çok gülünç. Bu olay Amerika'da olsa suçlunun hastaneye darp raporu almaya gitmesine bile izin verilmez.

Uzatmanı istemiyorum saçmalamaya başlıyorsun.

Moruk kaynak yok mu kaynak? Ben aradım bulamadım. Attığın haber sitesi de kaynak paylaşmamış. Nerede bu açıklama?

Elemanın ne kadar masum olup olmadığı seni ilgilendirmiyor. Jandarmanın görevi darp etmek mi?

Diğer eleman da "düzgün okuyun, işte valilik açıklaması" diye haber paylaşıyor, ortada öyle bir açıklama yok. Kaynak paylaş deyince de konudan kaçıyor. Tayyibullah sizi ıslah etsin, dövlet babanızla iyi eğlenceler.

Tayyibullah mı :D aısygdsau8dsad kafa yemelik. Kurban katliam günü diyen vegan solcu gazete fanı bir kızsın kesinlikle.

Bu ve bu tarz haberlerde emniyet güçlerinin isimleri o kadar dikkatli ve özelikle kullanılıyor olacak ki halka çok güzel emniyet güçlerine karşı düşmanlığı empoze ediyorsunuz.
Halkın polise düşmanlığını başarı ile tamamladılar şimdi jandarma ve asker sırası ile devam ediyorlar, çok yazık.

Kurban katliam günü diyen vegan solcu gazete fanı bir kızsın kesinlikle.
Cancağızım konuyla alakalı bir argümanın var mı? Jandarmaya komplo mu düzenlenmiş? Devleti karalama kampanyası mıymış? Tabii ki cevabın yok. O yüzden boş yere konudan sapmana lüzum yok, komik oluyorsun.

Cancağızım konuyla alakalı bir argümanın var mı? Jandarmaya komplo mu düzenlenmiş? Devleti karalama kampanyası mıymış? Tabii ki cevabın yok. O yüzden boş yere konudan sapmana lüzum yok, komik oluyorsun.

Tayyibullah yazıp eğlendiğini söyleyen birini böyle eğlendirip güldürdüysem gerçekten üzüldüm. Konuyu öğrenebilecek tanıdıklarım var ve konunun aslını biliyorum. Sana burada açıklamakla uğraşmayacağım. Sen git Kurban Bayramı'nın zararlarını falan tartış lütfen o sınırın dışına çıkma :D Senin uzmanlık alanın orası.

Geri
Yukarı