Çözüldü Samsung 24" CF396 FHD 4ms 72Hz vs Samsung LS24R350FHMXUf 5ms 24" 75Hz

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Radian

Hectopat
Makaleler
2
Yer
CIA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: AMD Ryzen 5 3600 / MSI RX5600 XT Mech OC / MSI B450M-A Pro Max / CRUCIAL 3000MHz DDR4 (8X2) 16 GB Ram / WD Blue 500GB NVMe SSD / CORSAIR Carbide Spec Delta / ACER EK220QAbi 21.5" 75Hz 5ms
İkisinden birini bugün alacağım hangisi daha iyi?
Curved Olan
Diğeri

Her ikisinide tavsiye etmem. Samsung’un ekranları güzel fakat bende lc24f390hmfux gibi bir model kullanıyordum. Güzel fakat yeterli değil bence. Geçen gün 24g2u monitörünü sipariş ettim. Pazartesi gelecek. Tavsiye edeceğim monitör ise Asus vp249qgr.
İkisinden birini bugün alacağım hangisi daha iyi?
Curved Olan
Diğeri
İlla ki ikisinden birini alacaksanız, Curved olan bende vardı. Çerçeveleri çok büyük. Düz olanı tercih ederdim

Her ikisinide tavsiye etmem. Samsung’un ekranları güzel fakat bende lc24f390hmfux gibi bir model kullanıyordum. Güzel fakat yeterli değil bence. Geçen gün 24g2u monitörünü sipariş ettim. Pazartesi gelecek. Tavsiye edeceğim monitör ise Asus vp249qgr.

İlla ki ikisinden birini alacaksanız, Curved olan bende vardı. Çerçeveleri çok büyük. Düz olanı tercih ederdim
Bütçeyi çok aşıyor maalesef.

Geri
Yukarı