Samsung 860 EVO 1 TB Hız Değerleri

BarisA09

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, yeni aldım. Samsung 860 Evo 1TB aldım. Hızları 550 MB okuma, 490 MB yazma. Normal mı? Bilenler ya da yardım edecekler varsa çok sevinirim.

Ekran Görüntüsü (6).png

Magician Software olanı indirip kurulum yap.

Kurulum yaparken otomatik olarak firmware güncellemesi yapıyor fakat yine de emin olmak adına sağ alttaki yenileme butonuna basıp sonrasında sol alttaki update butonuna bas. "Firmware Update" başlığı altında "You are currently running the latest version of Firmware." yazdığından emin ol. Yazmıyorsa da oradan bulursun güncellemeyi zaten.

Magician software olanı indirip kurulum yap.

Kurulum yaparken otomatik olarak Firmware güncellemesi yapıyor fakat yine de emin olmak adına sağ alttaki yenileme butonuna basıp sonrasında sol alttaki Update butonuna bas. "Firmware Update" başlığı altında "you are currently running the latest version of Firmware." Yazdığından emin ol. Yazmıyorsa da oradan bulursun güncellemeyi zaten.

Burada 5 tane dosya var hangisini indireceğim.
Burada 5 tane dosya var hangisini indireceğim.

Dosya Ekleri

• resim_2020-12-18_032801.png
    resim_2020-12-18_032801.png
    28,7 KB · Görüntüleme: 50
Eki Görüntüle 787151

%66'sı dolu WD Blue.
Magician software olanı indirip kurulum yap.

Kurulum yaparken otomatik olarak Firmware güncellemesi yapıyor fakat yine de emin olmak adına sağ alttaki yenileme butonuna basıp sonrasında sol alttaki Update butonuna bas. "Firmware Update" başlığı altında "you are currently running the latest version of Firmware." Yazdığından emin ol. Yazmıyorsa da oradan bulursun güncellemeyi zaten.

Firmware güncellemesi nasıl yapacağız.
Sağ üsttekini, Magician Tool'u.

@turna1234
Yeni konu açın.

İndirdim ne yapmam gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı