Samsung 860 EVO düşük yazma ve IOPS değerleri

EvieFrye

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Azerbaycan,Bakü
Daha fazla  
Selam. Forumda sanırım bunula ilgili çok konu açılmış. Bu seri arızalı mı? Neden hep düşük değerler alıyorum😟
Desktop Screenshot 2020.03.28 - 11.57.17.30.png

Okuma hızı normal ancak yazma hızı düşük. Bu konuyu açmanız güzel oldu ben bu durumdan haberdar değildim ve bu yaz onun M.2 SATA olan aşağıdaki modelini alacaktım acaba aynı şey aşağıdaki model için geçerli mi?
Sanırım sizinki de şu:

Okuma hızı normal ancak yazma hızı düşük. Bu konuyu açmanız güzel oldu ben bu durumdan haberdar değildim ve bu yaz onun M.2 SATA olan aşağıdaki modelini alacaktım acaba aynı şey aşağıdaki model için geçerli mi?
Ben kullanıyorum öyle bir problemle daha karşılaşmadım.

Peki bir HDD'ye göre kıyaslayabilir misiniz? Hızıdır, iyi/ kötü yönleri gibi. Merakımdan soruyorum.
HDD'de bilgisayar bı yirmi otuz saniyede açılırken SSD'de beş on saniye arası gidip geliyor. PUBG gibi oyunlarda harita çabuk yükleniyor. Yani üç kat daha hızlı.

Üzerinde Windows çalışan SSD için normal değerler olsa gerek.
Bendeki sonuçlar: 563Mb-417Mb idi. Daha iyi sonuç alma düşüncesiyle Browser ve tray'deki uygulamaları kapatarak bir daha denedim ve 564Mb-336Mb değerlerini aldım. Sizin yazma değerlerine benzer bir sonuç.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı