Samsung 870 EVO 500 GB SATA SSD alınır mı?

Bütçe
1200 TL

K.Gablanee41

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
970 gaming msi anakart / msi gtx 1050 2gb oc / corsair vengeance 8gb ddr3 ram
amd fx 6300 işlemci / 500w cooler master psu / 240gb Kingston UV400 / WD Green 240gb sata ssd
Meslek
Bilgisayarcı
Arkadaşlar bu hafta sonuna kadar bana bir öneri verir misiniz? Bayağı kaliteli bir şey almak istiyorum en son Izoly'den aldığım Kingston KC600 sahte çıkınca geri gönderdim ve iadeyi kabul ettiler, şimdi yeni bir SSD arayışına çıktım ve Samsung almayı düşünüyorum çıtayı yükseltip.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu hafta sonuna kadar bana bir öneri verir misiniz? Bayağı kaliteli bir şey almak istiyorum en son Izoly'den aldığım Kingston KC600 sahte çıkınca geri gönderdim ve iadeyi kabul ettiler, şimdi yeni bir SSD arayışına çıktım ve Samsung almayı düşünüyorum çıtayı yükseltip.
Sağlam disktir vesselam ama fiyatı biraz abartı şu aralar. Link atar mısınız?

Hocam başka diskiniz yoksa 1TB alın derim bir de ben 860 EVO kullanıyorum memnunum ama 860 da yazma hızının 35'ye düşme sorunu varmış kronik ama bu hep olmuyor bazen oluyor bazen olmuyor ama hızından memnunum genelde okuma yapıyor zaten okumada bir sıkıntı yok Samsung öneririm ben.

Bende 860 evo 250 gb var gayet iyi çalışıyor.

Windows 7 yavaş diye taktım hızlandı.

Samsung evo alabilirsiniz.

SATA SSD'lerin en kaliteli modellerden bir tanesi. Alınabilir.
Sahte mevzusu 870 EVO'da var dikkat et.

Vatan Bilgisayar'dan alacağım evimin yakınında var. Oradan sahte falan çıkmaz değil mi?

Sağlam disktir vesselam ama fiyatı biraz abartı şu aralar. Link atar mısınız?

Hocam başka diskiniz yoksa 1TB alın derim bir de ben 860 EVO kullanıyorum memnunum ama 860 da yazma hızının 35'ye düşme sorunu varmış kronik ama bu hep olmuyor bazen oluyor bazen olmuyor ama hızından memnunum genelde okuma yapıyor zaten okumada bir sıkıntı yok Samsung öneririm ben.

Öneri için teşekkürler hocam.

Vatan Bilgisayar'dan alacağım evimin yakınında var.

Öneri için teşekkürler hocam.
Evet sağlam ama ben bu diske 1200tl hayatta vermem.
İlla vatan olmak zorunda mı?

Evet sağlam ama ben bu diske 1200TL hayatta vermem.
İlla vatan olmak zorunda mı?

Değil daha güvenilir diye. Çünkü diğer internet sitelerinden ne geleceği belli olmuyor sahte geliyor sıkıntı oluyor.

Geri
Yukarı