Elektronik Samsung 970 EVO Plus 1TB 1436₺

@chaturanga Tam model ismini arama yerine "dxdiag" yazarak öğrenebilirsiniz aslında.

Yani yeni model bilgisayarlarda iki slotta da nvme desteği olur normalde ama yine de kontrol etmekte fayda var.

Baktım şimdi ama orada da aynı şey yazıyor hocam.

Şimdi sipariş verdiğim linki buldum orada yazan tam model ismi şu:

HP Omen 15-EN1012NT

Şu videoya göre her iki slotta da M2 SSD desteği varmış

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yani bu durumda herhangi bir sorun yaşamam diye düşünüyorum alayım en iyisi ben de :)

Son düzenleme:
@chaturanga Öyle çıkış yılına göre düşünmemek lazım. Portlardan biri 3.0 desteklerken diğeri SATA da destekleyebilir. Yani bu yüzden dedim aslında.

B450 Gaming Plus Max anakartımda 1 tane M.2 slotu var ama NVMe uyumlu mu acaba?
Anakart destek sayfasında şu ibare yer alıyor:

Supports PCIe 3.0 x4 (1st, 2nd and 3rd Gen AMD Ryzen™, Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics and 2nd Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Graphics) or PCIe 3.0 x2 (Athlon™ with Radeon™ Vega Graphics) and SATA 6Gb/s 2242/ 2260/ 2280/ 22110 storage devices

@chaturanga Öyle çıkış yılına göre düşünmemek lazım. Portlardan biri 3.0 desteklerken diğeri SATA da destekleyebilir. Yani bu yüzden dedim aslında

Anladım hocam yukarıda verdiğim videoda anlatan kişi her iki slotunda M2 PCIE olduğunu söylüyor. Bu yeterli midir?

Çok güzel fiyat, Amazon Germany satıcılı ürün.

Ben de sipariş verdim teşekkürler bu bilgi için. Gelsin bakalım görelim.

Taksit seçeneğini bankanızla görüşüp yapıyorsunuz sevgili hocam.

Ziraat ve İş Bankası kartıyla denedim ikisine de 3 ay taksit verdi doğrudan Amazon.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı