Samsung 970 EVO Plus 1TB 73 dereceyi görüyor

Tomareren

Femtopat
Daha fazla  
Anakart
Asus prime 365m-k
Merhaba arkadaşlar, geçen bu SSD'yi aldım boşta 48 yük Crystaldisk testinde 73 dereceyi görüyor SSD ilk geldiğinde XPG SSD kutusundan çıkan SSD üstüne yapıştırılmalı, metal bir küçük soğutma vardı onu yapıştırdım acaba onu yapıştırmam. Zararıma mı oldu? Yapıştırdığım için bir daha çıkarma şansım var mı? Anakart ASUS Prime B365 mk.

Sıcaklığı sorun oluşturmaz.
forumda filan baktım milletinki 33 34 derece yükte 45 zor oluyo bazıları veriler silinir çok tehlikeli filan yazmış sıkıntı olmaz dimi bide bu xpg ssdnin içinden çıkan plakanın dereceyi kötü yönden etkileme şansı var mı kusura bakma dün yazamadım forum timeout yemişim

Forumda filan baktım milletinki 33 34 derece yükte 45 zor oluyor bazıları veriler silinir çok tehlikeli filan yazmış sıkıntı olmaz değil mi bir de bu XPG SSD'nin içinden çıkan plakanın dereceyi kötü yönden etkileme şansı var mı kusura bakma dün yazamadım forum timeout yemişim.

O plaka pasif soğutucu. Soğutması için. Çok da önemli değil.

Veriler kolay kolay silinmez. Isınan şey NAND'lar değil, kontrolcu çünkü. Kafanıza takmanızı gerektiren bir durum yok.

Veriler kolay kolay silinmez. Isınan şey NAND'lar değil, kontrolcu çünkü. Kafanıza takmanızı gerektiren bir durum yok.

Teşekkür ederim

Oyun oynarken 62-70 olması sıkıntı değil değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı