Samsung 970 EVO Plus 73 derece oluyor

Tomareren

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, geçen bu SSD'yi aldım boşta 48 yük Crystaldisk testinde 73 dereceyi görüyor SSD ilk geldiğinde XPG SSD kutusundan çıkan SSD üstüne yapıştırılmalı, metal bir küçük soğutma vardı onu yapıştırdım acaba onu yapıştırmam. Zararıma mı oldu? Yapıştırdığım için bir daha çıkarma şansım var mı? Anakart ASUS Prime B365 mk. Anakart Prime B365mk

Steam indirme yaparken 59 derece

Merhaba arkadaşlar, geçen bu SSD'yi aldım boşta 48 yük Crystaldisk testinde 73 dereceyi görüyor SSD ilk geldiğinde XPG SSD kutusundan çıkan SSD üstüne yapıştırılmalı, metal bir küçük soğutma vardı onu yapıştırdım acaba onu yapıştırmam. Zararıma mı oldu? Yapıştırdığım için bir daha çıkarma şansım var mı? Anakart ASUS Prime B365 mk. Anakart Prime B365mk.

Steam indirme yaparken 59 derece.

Hocam kasanın hava akışı iyi mi?

Senin SSD çok sıcak olması gerekenden. Boşta 40 derece bende yükte max. 53 derece. Kasanın hava akışı kötü ya da üzerine taktığında sıkıntı var.

Senin SSD çok sıcak olması gerekenden. Boşta 40 derece bende yükte max. 53 derece. Kasanın hava akışı kötü ya da üzerine taktığında sıkıntı var.
sıkıntı yaratır mı ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
dk 4.50 taktığı şey

Sizinki de çok sıcak SSD boşta 20-23 yükte 35 civarı bende.

Merhaba arkadaşlar, geçen bu SSD'yi aldım boşta 48 yük Crystaldisk testinde 73 dereceyi görüyor SSD ilk geldiğinde XPG SSD kutusundan çıkan SSD üstüne yapıştırılmalı, metal bir küçük soğutma vardı onu yapıştırdım acaba onu yapıştırmam. Zararıma mı oldu? Yapıştırdığım için bir daha çıkarma şansım var mı? Anakart ASUS Prime B365 mk. Anakart Prime B365mk

Steam indirme yaparken 59 derece
Termal ped kullan mutlaka. Ya da Sabrent ya da thermalright gibi markaların pasif soğutucu bloklarından

1677252484241.png

SSD'de Kingston'dan şaşmayın. Özel bir soğutucu kullanmıyorum anakartın kendi pasif soğutma blokları ve pedleriyle böyle.

SSD değişmeyeceğine göre mutlaka bir soğutucu blok edinin derim.

Son düzenleme:
Sizinki de çok sıcak SSD boşta 20-23 yükte 35 civarı bende.

Termal ped kullan mutlaka. Ya da sabrent ya da thermalright gibi markaların pasif soğutucu bloklarından.

Eki Görüntüle 1680471

SSD'de Kingston'dan şaşmayın. Özel bir soğutucu kullanmıyorum anakartın kendi pasif soğutma blokları ve pedleriyle böyle.

SSD değişmeyeceğine göre mutlaka bir soğutucu blok edinin derim.

Hocam benim de SSD ve HDD ile ilgili sorunum var yardımcı olabilir misiniz konu açmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı