Samsung 970 EVO Plus 1TB 1450TL

Crenz

Centipat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Amazon Germany'den almayı düşünürken AmazonTR satıcısında 1450TL olduğunu gördüm. Hem yurt dışından alındığında geç gelmesi hem de fazla fiyat farkının olmamasından dolayı bunu tercih ettim. Ama merak ettiğim şey ne kadar garantisi olduğu. Ürünün açıklamasında 2 yıl Samsung Türkiye garantisi olduğu yazıyor. Samsung'un kendi sitesinde ise SSD'lerin 5 yıl garantisi olduğu yazıyor. Hangisi doğru emin olamadım. Sizce doğru mu yaptım?

Amazon.com.tr

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon Germany'den almayı düşünürken amazontr satıcısında 1450TL olduğunu gördüm. Hem yurt dışından alındığında geç gelmesi hem de fazla fiyat farkının olmamasından dolayı bunu tercih ettim. Ama merak ettiğim şey ne kadar garantisi olduğu. Ürünün açıklamasında 2 yıl Samsung Türkiye garantisi olduğu yazıyor. Samsung'un kendi sitesinde ise SSD'lerin 5 yıl garantisi olduğu yazıyor. Hangisi doğru emin olamadım. Sizce doğru mu yaptım?

Amazon.com.tr

Keşke 200TL daha koyup TR'den alsaydın.

Amazon Germany'den almayı düşünürken AmazonTR satıcısında 1450TL olduğunu gördüm. Hem yurt dışından alındığında geç gelmesi hem de fazla fiyat farkının olmamasından dolayı bunu tercih ettim. Ama merak ettiğim şey ne kadar garantisi olduğu. Ürünün açıklamasında 2 yıl Samsung Türkiye garantisi olduğu yazıyor. Samsung'un kendi sitesinde ise SSD'lerin 5 yıl garantisi olduğu yazıyor. Hangisi doğru emin olamadım. Sizce doğru mu yaptım?

Amazon.com.tr
Ben de Amazon Germany'den alacaktım sonra Samsung Türkiye ile garantiyi konuştum, onlar da yurtdışından alınan ürünlerde garanti hizmeti vermediklerini söylediler.

Ben de Amazon Germany'den alacaktım sonra Samsung Türkiye ile garantiyi konuştum, onlar da yurtdışından alınan ürünlerde garanti hizmeti vermediklerini söylediler.
Ben de Xbox kolu için konuşmuştum ve yurtdışı ürününe teknik desteğimiz yok demişlerdi. Sonra ürünü seri numarası ile Microsoft hesabıma kaydettim ve 2026'nın sonuna kadar Microsoft Türkiye garanti verdi. Kısaca bazen ezbere konuşabiliyorlar.

O sadece yurtiçinde alınan ssd'lerde geçerli olan bir garanti kapsamı. Yurtdışı ürünlerinde samsung garanti hizmeti vermiyor.
Arkadaş zaten TR satıcıdan almış, onluk bir durum yok.

@Crenz heatsink takabilirsiniz. Ben kısa bir süre kullandım, yanlış hatırlamıyorsam kullanımda 49 veya 59 derece bandında geziyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı