Samsung 970 Evo Plus vs 980 Pro

980 Pro'yu unut, vaad edilen hızları alamayacaksın hem pahalı biraz.

SN750 öneririm,
Anladım teşekkürler.
Bu mu bahsettiğin ürün?
...

Aslında piyasada iki üretim SN750 var benim attığım daha yeni ve WD'nin kendi sitesinde de satışı olan model o yüzden onu önerdim. Kısaca aynı değiller.
Tamam. Bunun 250 gb olanı da yeterli olur benim için.
Vatan bilgisayarda indirimdeymiş 500gb. olanı.
...

Son düzenleme:
Tamam. Bunun 250 gb olanı da yeterli olur benim için.
Vatan bilgisayarda indirimdeymiş 500gb. olanı.
...
Yani piyasası zaten bu şekilde 20-30TL daha pahalı ama işinizi garantiye alıp bilindik bir yerden almak isterseniz alabilirsiniz, yeni model zaten koduna baktım.

Yani piyasası zaten bu şekilde 20-30TL daha pahalı ama işinizi garantiye alıp bilindik bir yerden almak isterseniz alabilirsiniz, yeni model zaten koduna baktım.
Evet koda dikkat ettim ben de.
İade gerçekleşir umarım kısa sürede.
Alabilirim vatan bilgisayardan.
Teşekkürler.
Yok hocam hiçbir şey değişmedi.
Aldım diğerini iade edip.
M2 SSD'den, eski Samsung SSD'ime dosya atıyorum onu bile 120mb hızda atabiliyor anca.

Son düzenleme:
Evet koda dikkat ettim ben de.
İade gerçekleşir umarım kısa sürede.
Alabilirim vatan bilgisayardan.
Teşekkürler.

Yok hocam hiçbir şey değişmedi.
Aldım diğerini iade edip.
M2 SSD'den, eski Samsung SSD'ime dosya atıyorum onu bile 120mb hızda atabiliyor anca.
Yuh ya; BIOS güncellemesi varsa yap, SSD'nin yazılımından Firmware Update vs. var mı diye bak, en son da bana kalırsa Temiz Kurulum yap sorun SSD'lerde değil bence, bilemedim.

Yuh ya; BIOS güncellemesi varsa yap, SSD'nin yazılımından Firmware Update vs. var mı diye bak, en son da bana kalırsa Temiz Kurulum yap sorun SSD'lerde değil bence, bilemedim.
Maalesef hepsi güncel durumda.
Bugün defalarca format attım. Bazı programlarda sorun yaşıyorum.
Sinir bozucu bi durum. Adam gibi çalışan bilgisayar başa bela oldu bi M2 yüzünden.

Maalesef hepsi güncel durumda.
Bugün defalarca format attım. Bazı programlarda sorun yaşıyorum.
Sinir bozucu bi durum. Adam gibi çalışan bilgisayar başa bela oldu bi M2 yüzünden.
Hayır yani iki tane m.2 denedik, benchmark testleri başarılı ama windows üzerinde aktarımlar yavaş. Hmm Linux kurup denemek diyeceğim de yine bilemedim sorun nerede ki.

Hayır yani iki tane m.2 denedik, benchmark testleri başarılı ama windows üzerinde aktarımlar yavaş. Hmm Linux kurup denemek diyeceğim de yine bilemedim sorun nerede ki.
Deli etti beni ya.
Tarayıcıyı çalıştıramıyorum.
Her şeyi kurdum. Tarayıcının programını açıyorum, sürekli oturumdan çıkılıyor yazıp PC yeniden başlıyormuş gibi ana ekran geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı