Samsung 980 Pro 1 TB alınır mı?

Kioxia veya kingston samsung 980 ile karşılaştırılamaz bile ama ben olsam bunu alırdım. Hızı biraz daha yavaş ama 2TB.

Samsung kendi fiyatındakilerden hatta daha ucuzlardan bile kalite ve ömür konusunda tokat yerken ben de kıyaslamazdım.

Yalnızca teknoloji bilgisi kahvede okey atan dayılarla aynı seviyede olanlar markaya bakarak ürün alır.

Arkadaşlar hepinize fikirleriniz için çok teşekkür ederim, benim için fiyat pek de önemli değil mesela samsung pahalı ama sağlamsa alabilirim, saygılar.

Bir çılgınlık yapıp aynı paraya daha düşük seviye olmasını göz ardı edip 1 TB yerine 2 TB olan Exceria G2'yi almak da bir seçenek.

Exceria G2 ile 980 PRO arasında kalite bakımından uçurum var ancak Exceria G2 de gayet kullanılabilir bir disk ve en önemlisi birisi 1 TB iken birisi 2 TB. Korkunç bir fark. Kullanılamayacak düzeyde bir disk değil Exceria G2, bu sebeple 980 PRO almak mantıksız. Exceria G2'ye burun kıvıracaksan 980 PRO'yu yine de alma, 4K'ye 1 TB SSD alınmaz.

Ben Samsung 970 evo plus 1tb kullanıyorum 1 ay önce aldım 2600 TL fiyatı vardı çok memnunum

Geri
Yukarı