Samsung 980 Pro soğutma problemi var mı?

Çoğu M.2 SSD'de olduğu gibi bunda da heatsink'siz yük altındayken ısınma var. Aanakartınızda heatsink yoksa ve kasa hava akışınız çok iyi değilse uygun fiyatlı da olsa bir heatsink alsanız iyi olur.

Çoğu M.2 SSD'de olduğu gibi bunda da heatsink'siz yük altındayken ısınma var. Aanakartınızda heatsink yoksa ve kasa hava akışınız çok iyi değilse uygun fiyatlı da olsa bir heatsink alsanız iyi olur.
Hocam kasa hava akışım iyi ancak diğer dediklerinizi pek anlamadım. ASUS PRIME B660M-K D4 Intel B660 LGA1700 DDR4 5333 HDMI VGA Çift M2 USB3.2 mATX Anakart - Gaming.Gen.TR anakartım bu heatsink dediğiniz olayı bilmiyorum.Anakartımda heatsink var mı bakar mısınız ?

Hocam kasa hava akışım iyi ancak diğer dediklerinizi pek anlamadım. ASUS PRIME B660M-K D4 Intel B660 LGA1700 DDR4 5333 HDMI VGA Çift M2 USB3.2 mATX Anakart - Gaming.Gen.TR anakartım bu heatsink dediğiniz olayı bilmiyorum. Anakartımda heatsink var mı bakar mısınız?

Anakartında gördüğün gri kapak M.2 SSD için soğutucu demek yani heatsink demek. Anakartınız muhtemelen yeterli gelecektir soğutması için. Yani işlemci soğutucusu gibi Heatsink'de M.2 için soğutucu demek.

Diğer hocam gri kapak yeterli vesaire demişti siz bulunmuyor dediniz kafam karıştı şimdi ben 980 pro yu takarken heatsink almadan kullansam ısınır mı ? @Genzonzi
Bahsettiği gri kapak şudur ama sizin anakartınızda bulunmuyor. Yük altında ısınır.

1658772244686.png

Bu tarz harici soğutucular oluyor, linki örnek olsun diye atıyorum kalitesinden yana fikrim yok:

Bahsettiği gri kapak şudur ama sizin anakartınızda bulunmuyor. Yük altında ısınır.

Eki Görüntüle 1463819
Bu tarz harici soğutucular oluyor, linki örnek olsun diye atıyorum kalitesinden yana fikrim yok:
Peki hangi harici soğutmayı önerirsiniz 980 pro 1tb a uygun?

Özür dilerim ben orayı m2 ssd sandım telefondan baktığım için.. Yönünü algılayamadım sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı