Custom ROM Samsung A10 Custom ROM sonrası açılmıyor

Geliştirici

Decipat
Makaleler
1
Herkese merhaba. Telefonuma LineageOS kuracaktım. Telefonu TWRP modunda iken başarılı bir şekilde bu rehbere göre temizledim. Bu arada silerken dahili Depolama'yı da seçtim. Bilgisayar üzerinden ROM dosyasını cihaza attım ve kurdum. Fakat şimdi telefon açılmıyor. Ne yapmam gerekli? İyi sosyaller!

Herkese merhaba. Telefonuma LineageOS kuracaktım. Telefonu TWRP modunda iken başarılı bir şekilde bu rehbere göre temizledim. Bu arada silerken dahili Depolama'yı da seçtim. Bilgisayar üzerinden ROM dosyasını cihaza attım ve kurdum. Fakat şimdi telefon açılmıyor. Ne yapmam gerekli? İyi sosyaller!

Nasıl açılmıyor? Açma tuşuna basılı tutunca tepki vermiyor mu? Yoksa yazılımsal bir sorun mu?

Açılmıyor derken herhangi bir yerde takılıyor mu yoksa cihazdan hiçbir şekilde bir dönüş alamıyor musunuz? Eğer brick olduysa ona göre hareket etmek gerekir

Full wipe yapın tekrardan flashlayın anlattıklarınızdan cihazınızın brıck olduğu anlaşılıyor.

Tamam bu güzel bir şey brick olması demek hiçbir şekilde cihazın tepki vermemesi demek, eğer TWRP'ye ulaşabiliyorsanız Full wipe yapıp tekrar flashlamayı deneyin.

TWRP ekranına ne yaptıysam ulaşamadım. İlk önce ses kapatma ve Power tuşuna basılı tutuyorum Samsung yazılı ekran geliyor sonra tekrar kapanıyor. Ses açma+ Power tuşuna basıyorum o zaman tepki yok.

Tamam bu güzel bir şey brick olması demek hiçbir şekilde cihazın tepki vermemesi demek, eğer TWRP'ye ulaşabiliyorsanız Full wipe yapıp tekrar flashlamayı deneyin.

Ne yapmalıyım hocam yardım edin. Tek telefon bu vallahi :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı