Samsung A10s yazılım yükleme yaparken fail hatası

Samet2233

Hectopat
Daha fazla  
Hocalarım merhaba Samsung A10s cihazıma sistem çöktüğü için yazılım atacaktım Odin3 kullanıyorum fakat faıl! Diye bir uyarı verdi durdu telefon açılmıyor siyah ekranda kalıyor çözümü var mıdır? Odin3'ün SS'lerini ekliyorum.
1655328653366.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocalarım merhaba Samsung A10s cihazıma sistem çöktüğü için yazılım atacaktım Odin3 kullanıyorum fakat faıl! Diye bir uyarı verdi durdu telefon açılmıyor siyah ekranda kalıyor çözümü var mıdır? Odin3'ün SS'lerini ekliyorum.Eki Görüntüle 1421241

Sadece ap olan kısımdan atmanız gerekliydi içinden geçmişsiniz telefonun.
Farklı olarak boot menu(ismi aklıma gelmedi şu an) ve benzeri bir şey atacaksanız cp ve cscden atmalıydınız.

Hocam deneyeyim tekrardan.
Sadece ap olan kısımdan atmanız gerekliydi içinden geçmişsiniz telefonun.
Farklı olarak stock ROM ve benzeri bir şey atacaksanız cp ve cscden atmalıydınız.

Hocam denedim bu sefer başka bir hata verdi hatayı ekliyorum ROM mom atmak istemiyorum sistem çöktü bir hata yüzünden.
1655329681294.png

Android 9 versiyonunu indirmiştim şu an Android 11 güncellemesini indiriyorum telefonum andriod 11'di 9 deniyorum ondan olabilir mi?

Son düzenleme:
Hocam deneyeyim tekrardan.

Hocam denedim bu sefer başka bir hata verdi hatayı ekliyorum ROM mom atmak istemiyorum sistem çöktü bir hata yüzünden.Eki Görüntüle 1421252
Android 9 versiyonunu indirmiştim şu an Android 11 güncellemesini indiriyorum telefonum andriod 11'di 9 deniyorum ondan olabilir mi?

Onunla alakalı değil bence.
Hocam Odin 2 sürümü sizde var mı acaba?

Maalesef elimde yok.

Hocam şu an Android 11 inmek üzere onla deneyip mesaj atacağım size.
Hocam Android 11 indemi sadece ap kısmınımı atmam gerekiyor telefon siyah ekranda kalıyor çünkü sorayım dedim.

Hocam dowload modda atıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamamdır ap üzerinden stock ROM'u atınız. Odin'i değiştirin farklı sürümünü deneyin ve yönetici olarak çalıştırın.

Geri
Yukarı